Testowanie NUK


Wczoraj przyszła do nas mała, oczekiwana paczuszka. Zostaliśmy wybrani do testowania produktów firmy NUK.

Paczuszka choć zawartością nam znana z opisu bardzo nas zaciekawiła. W nasze rączki dostały się : kubeczek Easy Learning Cup FUN oraz szczoteczka do małych ząbków starstet toothbrush.Czym najbardziej zainteresował się Franio widać na poniższych zdjęciach a teraz troszkę o produktach:

Kubeczek: 

Kubek niekapek w którym słomka chowa sie po przekręceniu wieczka co umożliwia utrzymanie słomki w czystości
Miękka silikonowa słomka
Specjalny zawór słomki uniemożliwia przedostawaniu sie płynu na zewnatrz
pojemność 300ml
przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesięcy życia
nie zawiera BPA
Wyprodukowany w Niemczech

Kubek choć ma swoje przeznaczenie od 18 miesiąca życia u naszego 14 miesięczniaka sprawdza się bardzo dobrze. Franio odrazu załapał jak pije się ze słomki. Muszę przyznać, że jest to prawdziwy niekapek. Nawet gdy dziecko nim rzuci nic się nie wyleje ( wiem, że u dzieci takie wypadki się zdarzają). Dodatkowym atutem jest to że zawsze mamy przy sobie zakrętkę, która jest w obudowie :)

 Szczoteczka do ząbków z pierścieniem zabezpieczającym:

  • doskonała do nauki samodzielnego mycia zębów przez dziecko
  • specjalnie zaokrąglona główka i miękkie, zaokrąglone włókna
  • w zestawie z pierścieniem zabezpieczającym, który zapobiega włożeniu szczoteczki do buzi za daleko   
Moje pierwsze spostrzeżenia : Bardzo mięciutka, delikatne włókna.
Franio dziś rano popłakał się gdy chciałam mu ją zabrać i odłożyć na miejsce. Byś może masuje mu podczas mycia jego delikatne dziąsła i wyżynające się ząbki? Nie chce dać mi jej do ręki, sam chętnie myje a ja muszę doczyścić niedomyte ząbki starą szczoteczką :) Idealnie mieści się w jego małych rączkach. Minus za mocowanie pierścienia. Z łatwością może go zdjąć i zgubić.
Jak widać na zdjęciach szczoteczka była w buzi dość szybko i długo nie chciała jej opuścić :)https://www.facebook.com/NUK.Polska
www.nuk.pl

1 komentarz:

  1. 20 year old Business Systems Development Analyst Jilly Linnock, hailing from Dolbeau-Mistassini enjoys watching movies like Parasite and Swimming. Took a trip to San Marino Historic Centre and Mount Titano and drives a Maserati 450S Prototype. znajdz to

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger