Mały, drewniany króliczek i klocki...

Mały, niepozorny króliczek, drewniane klocki, karty i zabawa na całego! :) To wszystko firmy Granna , którą zna chyba każdy. Puzzle, układanki to ich specjalność.

"Pan" kurier przyniósł wczoraj zabawkę, z którą Franio nie chciał się rozstawać. Czym się wyróżnia? Starannością wykonania, prostotą i możliwością zabawy dla dzieci w różnym wieku ( wg producenta od 2 do 5 lat ). 4 Poziomy trudności na kartach, pokazujących możliwości układanki ( starter, junior, expert, mistrz).  Wymaga kreatywnego, przestrzennego myślenia, wspomaga koordynację ręka- oko. Dziecko uczy się kolorów ( niebieski, żółty, czerwony), pojęć góra, dół, obok, za, wewnątrz, zewnątrz, widoczne, schowane. Co najważniejsze, zabawka na pewno szybko się nie znudzi :)

Na czym to polega?

Wybieramy poziom trudności odpowiedni do wieku dziecka i jego możliwości, po czym prosimy aby wylosowało jedną z kart danego koloru. Prosimy, aby ułożyło wg wzoru, podpowiadając jak powinno wyglądać rozwiązanie np. połóż królika na niebieski klocek, królik na obrazku patrzy przez gwiazdkę czy kółko? Na jakim kolorze klocka leży teraz królik na czerwonym czy żółtym? ( starsze dziecko na pewno widząc poradzi sobie bez pomocy słownej).


Koszt ok 70zł ale na prawdę jest godna swojej ceny !:)

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne wykonanie jest tych klocków. Widać że za 70 zł można fajną niespodziankę zrobić maluchowi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Drewniane klocki, figurki czy inne zabawki zawsze są super. U mnie maluch bawi się figurkami https://modino.pl/figurki i nawet nie planuje przestać :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger