Na deszczowe wieczory puzzle

Puzzle to coś co rozwija, wzbogaca wyobraźnie ale przede wszystkim zaciekawia malucha za każdym razem jak się nimi bawimy. Nam się nie nudzą, chociaż wyjmujemy je codziennie, raz jedne raz drugie na przemian :)

Dziś chciałam pokazać puzzle przeznaczone dla dzieci 2-4 lata choć uważam, że są raczej dla dwulatków :) Kilka razy Franiowi pokazaliśmy jak je łączyć, załapał bardzo szybko. Nauczył się dzięki nim nowych słów, zdobył nową umiejętność jaką jest dopasowywanie pokrewieństw a nie identycznych elementów ( wcześniej układał memo, zwierzątka w kawałkach) a więc to kolejny plus dla tego typu układanek.

5 komentarzy:

 1. Też mamy te puzzle i przeciwieństwa z tej samej serii, fajne są, ale moja jeszcze za mała na razie ogląda obrazeczki na nich :) Fajny ten stolik, my zakupiliśmy domek z biedronki, świetny jest :)

  OdpowiedzUsuń
 2. u nas domek drewniany się tworzy :) tatuś buduje.. ale ze stolika jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy artykuł. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj takie puzzle to bardzo fajna sprawa jeśli chodzi o kreatywne spędzanie czasu wolnego. Ja również całkiem niedawno w sklepie https://modino.pl/puzzle-1500-elementow zamówiłam kilka nowych opakowań puzzli. Więc będziemy mieli co robić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem takiego samego zdania!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger