Poród tuż tuż...Pakowania czas

Do porodu coraz mniej czasu... Nasze kolejne maleństwo postanowiło tak jak i pierwsze absolutnie nie obracać się główką w dół. Po co stać na głowie jak można mieć tam pupę ? Po co samemu się przeciskać jak mogą Cie wyjąć? Ha cwaniaki z tych moich chłopaków. Za Tydzień umawiamy się na cesarskie cięcie bo chyba musiałby zdarzyć się cud, aby maluszek w 37/38 tygodniu się obrócił. Ma to też swoje plusy. Umówimy się na wizytę wtedy kiedy nam pasuje (czekamy na przyjazd tatusia, chcemy być przy tym ważnym wydarzeniu razem na tyle ile pozwolą lekarze ), dzień przed pójdziemy na randkę do restauracji, najem się na zapas, wyśpię i nie będę w pośpiechu szukała torby szpitalnej, bo będę miała wszystko gotowe na ten konkretny dzień. Nastawiam się pozytywnie :) Żałuję jedynie, że nie dane mi poczuć tych prawdziwych skurczy, zawsze chciałam zobaczyć jak to jest i czy naprawdę tak strasznie jak większość opisuje? Ja bólu się nie boję ale cóż, przeżyć muszę tylko ból pooperacyjny :)

Obecnie jestem w 37 tygodniu. Torba już w większości spakowana ale nie do końca. Ubrania takie jak szlafrok, koszule nocne, środki higieniczne, dokumenty dla mamy spakowane, ubranka dla noworodka sztuk nie wiem ile bo zdecydować się konkretnie nie mogłam ( pewne jest jedynie że ich nie zabraknie), pieluszki spakowane . Zastanawiałam się nad najlepszymi chusteczkami do pielęgnacji i tu pojawił się mały problem. Na Franku testowałam wiele różnych firm, jego nic nie uczulało ale jak będzie z drugim synkiem ? Warto byłoby zabrać coś bardzo łagodnego, sprawdzonego i takie co da nam pewność, że nie podrażni tej najdelikatniejszej skórki dziecka.

Z pomocą przyszedł nam pampers. Przybył kurierem w expresowym tempie. Wczoraj wysłane, dziś już u nas od samego rana. Przyszły 3 paczki chusteczek ( w tym 2 rodzaje), pendrive, na którym zapisane informację o danym produkcie.

Co pisze o nich sam producent ?Udoskonalone chusteczki Pampers Baby Fresh Clean to:
·         Nowa faktura SoftGrip™
  • Odświeżenie i uczucie czystości
  • Produkty hipoalergiczne, testowane dermatologiczne
  • Delikatny balsam z aloesem łagodny dla skóry dziecka jak czysta woda

Udoskonalone chusteczki Pampers Natural Clean to:
·         Nowa faktura SoftGrip™
·         Delikatne oczyszczanie
·         Produkty nieperfumowane, testowane dermatologicznie
·         Delikatny balsam z rumiankiem łagodny dla skóry dziecka jak czysta woda
·         Produkty hipoalergiczneUdoskonalone, grubsze chusteczki Pampers Sensitive z nową fakturą  SoftGrip™ to mniej wycierania i jeszcze delikatniejsze oczyszczanie* , co sprawia, że dziecko podczas przewijania czuje przede wszystkim miłość rodziców.

A wiedzieliście że chusteczki Pampers Sensitive zostały udoskonalone w ten sposób, że są o 15% grubsze dzięki czemu jest mniej wycierania i jeszcze czystsza skóra niż dotychczas?

Mnie przekonują mam nadzieję że was również :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger