Testowanie z Dumelem

W zeszłym tygodniu przyszła do nas bardzo wyczekiwana niespodzianka. Zadzwonił kurier z informacją, że będzie niebawem z dużą paczką. Co to oznaczało? Ogromną niespodziankę dla mnie i Frania. Jak cieszy się on, cieszy się cała nasza rodzinka :) Była nie pewność, ciekawość i chęć otworzenia jak najszybciej ogromnego pudła. Nie spodziewaliśmy się aż takiej fajnej zabawki.

Do testów zgłosiliśmy się mailowo, dowiedzieliśmy się o nich z fanpage dumel na facebooku . Dostało się sporo mam blogujących, zatem myślałam, że każda z nas dostanie po malutkiej zabaweczce ale myliłam się. Producent powysyłał zróżnicowane , dopasowane do wieku zabawki, nam przypadł Dumel Discovery Statek Piracki . 

.
Zabawka przepełniona dźwiękami, niespodziankami, światełkiem na rufie ląduje w rękach Frania bardzo często. Ponad tydzień mamy ją w domu a nie było dnia, aby się nią nie bawił. Dwaj piraci, papuga, małpa- to figurki, które umilają czas naszemu maluchowi. Mogą wędrować po całym statku niczym po własnym domu. Pokład statku naciskając na odpowiedni przycisk otwiera się a pod nim nasz tester znaleźć może prawdziwy piracki skarb, księgę czy zobaczyć jak wygląda sypialnia piracka. Dziecko wraz z nami dzięki tej zabawce może poznać obyczaje panujące na statku. Zabawka jest na kółkach zatem dziecko może jeździć nią swobodnie po całym mieszkaniu.

Jest to nasza pierwsza przygoda z tą firmą i mam nadzieję, że nie ostatnia. Solidnie wykonana nie zepsuje się po dwóch dniach zabawy- polecamy ! :)


 


6 komentarzy:

 1. Piękny. Również czekamy na przesyłkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale świetny :) coś czuję, że prędzej czy później kupię go dla mojego chrześniaka :) My również czekamy na przesyłkę, a ten czas umila nam arka zakupiona już w grudniu - Basia do dziś dnia chętnie i często po nią sięga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też gp testujmey
  Pierwszego dnia to Ksawcio chciał iść z nim spać;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super stateczek - taka zabawka to na pewno szybko się nie znudzi dziecku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super :-) u nas też pierwsza przygoda z tą marką :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger