Pierwsza gra z kostką - z Edukatorkiem

Długo szukaliśmy pierwszej gry, gdzie trzeba będzie rzucać kostką, uruchomić myślenie naszego malucha i wspólnie zasiąść w pochmurne dni do kolorowych plansz. Udało się ! Znaleźliśmy odpowiednią grę, która umili czas całej rodzinie. Wszystko za sprawą EDUKATORKA

Poza swoim podstawowym zastosowaniem może być kolorowanką, do której nie użyjemy mazaków, kredek czy farb. Brzmi ciekawie prawda?
Zabawa polega na tym, że każdy z uczestników wybiera jedną, drewnianą planszę, po czym rzucając kostką układa krążki o odpowiednim kolorze i wypełnia lukę na obrazku. Wygrywa osoba, która jako pierwsza ułoży całość. Nasz szkrab trochę się denerwował, gdy nie wypadał kolor, który był mu aktualnie potrzebny. Próbował kombinować, układać kostkę na ręce by rzucając uzyskać oczekiwany efekt jednak nie udawało się i ćwiczyć cierpliwość. Za pierwszym razem udało mu się ze mną wygrać.. Starannie wykonane, na pierwszy rzut oka widać, że nie zniszczą się od częstego używania i o to właśnie chodzi.Zabawka może również służyć jako układanka/ kolorowanka, do której wg kolorów wkładamy odpowiednie krążki wypełniając puste miejsca. W tym wypadku dziecko może bawić się samo.

W zestawie są 4 drewniane plansze, kostka z kolorami i krążki w 6 różnych kolorach.

Nam podoba się bardzo. To nasza druga pozycja od firmy http://edukatorek.pl/ , o pierwszej możecie poczytać tu bawię się z edukatorkiem . Na pewno na tym się nie skończy bo zabawek do wyboru mają mnóstwo.

3 komentarze:

  1. Koniecznie muszę kupić taką grę. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mozna prosic o link bezposrednio do tej gry ? Nie moge znalezc :/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger