Experymentuj, czaruj, baw się z dzieckiem

Chciałam Wam pokazać to ciut później, bo u Nas w domu ostatnio na prawdę dużo się dzieję ale stwierdziłam, że te karty nie mogą czekać ! Zbliża się dzień dziecka a to jest idealny prezent, który uczy przez zabawę i pomaga w organizacji wspólnego czasu wraz z dzieckiem. Wszystko za sprawą Sierra Madre .

 http://sierramadre.pl/


Obydwie propozycje zawierają po 30 pomysłów na super zabawy, które długo zapadną w pamięci waszych pociech. Jeśli chcecie wzbudzić w dziecku ciekawość, pasję do nauki razem potrenujcie wasze umysły ! Nie ma na świecie nic cenniejszego niż wspólnie spędzony czas ! Nic tak nie zaowocuje w przyszłości jak rodzinne budowanie więzi poprzez zabawę. Pozwólcie sobie na przeniesienie się w inny- magiczny świat dziecięcej wyobraźni. Niech poniesie Was kreatywność.

EKSPERYMENTUJ Z DZIECKIEM to niewinnie wyglądające pudełeczko, w którym znajdziecie 30 kart ze starannie opisanymi doświadczeniami dla małego chemika. Proste w wykonaniu a zarazem szalenie interesujące i wywołujące mnóstwo emocji. Podczas ostatniego weekendu daliśmy się ponieść wspólnemu tworzeniu i przeistoczyliśmy się w odkrywców.Na każdej karcie bardzo dokładny opis, naukowe wyjaśnienie i rady dla małego naukowca.

Osobiście byłam bardzo ciekawa wykonania lampy wulkanicznej. To był strzał w 10 ! Co najważniejsze, można z niej korzystać wielokrotnie ! :) U nas zamiast butelki jest słoik :)
A teraz czas na rakietę z torebki po herbacie. To działa !!!A wiecie, że można przebić balon i nie pęknie ? Albo, że można nadmuchać go bez pomocy ust ?:) To tylko kilka propozycji, które na pewno zaskoczą malucha !

 

Eksperymentuj z dzieckiem to:

 • wspólny czas: baw i ucz się razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała okazja na spędzenie czasu w rodzinnym gronie
 • inspiracja do nauki: wzbudź w dziecku ciekawość, pasję do nauki i pomóż mu odkryć i zrozumieć fascynujący świat!
 • zacznijcie od zaraz: rozpocznijcie eksperymentowania już dzisiaj, wykorzystując przedmioty codziennego użytku
 • rozwój intelektualny: przekaż dziecku praktyczną wiedzę z fizyki, chemii i przyrody, jednocześnie rozwijając jego otwartość, kreatywność i niezależne myślenie

CZARUJ Z DZIECKIEM 

Stworzone bardzo podobnie. 30 kart, 30 pomysłów na stanie się prawdziwym czarodziejem. Dowiecie się wspólnie jak czarować za pomocą liny, kart, liczb czy nawet...jak czytać w myślach. Tylko pamiętajcie, że sztuczki to tajemnica i nie możecie wyjawić ich widowni :) Niektóre z nich znacie zapewne ze swojego dzieciństwa. Świetne jest to, że możecie przypomnieć je sobie raz jeszcze i zaprezentować swoim dzieciom. Czy wszystko jednak wyjdzie Wam jak trzeba ?:) Przekonajcie się sami.

Przygotowane przy pomocy iluzjonisty Konrada Modzelewskiego, starannie dobrane do wieku od 4 do 8 lat.

Czaruj z dzieckiem to :
 • rodzinna zabawa: baw i ucz się sztuki iluzji razem z Twoim dzieckiem, to wspaniała rozrywka w rodzinnym gronie;
 • proste rekwizyty: potrzebujesz jedynie kilku przedmiotów codziennego użytku, możesz czarować w domu, na podwórku czy na wycieczce;
 • trening umysłu: magiczne sztuczki specjalnie dobrane do wieku od 4 do 9 lat rozwiną wyobraźnię, kreatywność i pamięć Twojego dziecka! W trakcie zabawy poćwiczy również w praktyce arytmetykę i wiedzę o zjawiskach fizycznych;
 • rozwój umiejętności: sztuczki pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć umiejętności manualne, aktorskie i interpersonalne podczas jego własnych pokazów magii!

 Sierra Madre

1 komentarz:

 1. Nie jeden eksperyment już z Córcią przeprowadziłam i ciągle czujemy niedosyt więc pierwszą pozycje musimy mieć ;-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger