Moje pierwsze naklejki

Kolorowanki, wyklejanki, książki kreatywne są świetne dla starszaków a co z dziećmi dwuletnimi ? . Mój młodszy synek Staś zazwyczaj w swoich rączkach miał książki z twardymi, kartonowymi stronami. Teraz czas na coś, co nie tylko można oglądać ale i samemu tworzyć ! Hit, jakiego jeszcze nie było. Nalepki wielokrotnego użytku !


Laminowane strony, duże naklejki to zdecydowanie atuty tych książeczek. Na poszczególnych stronach książeczki "Moje ulubione zwierzęta" dziecko pozna różne scenerie : domowe podwórko, wiejską zagrodę, kwitnącą łąkę, las europejski, afrykańską sawannę, afrykańską dżunglę, amerykańskie stepy, krąg polarny, pejzaż górski. Prawda, że ciekawe ? Każdą naklejkę można odklejać i przyklejać ponownie. Dla ułatwienia przy każdej z nich napisana jest strona, która ułatwi dobór otoczenia jednak kto zabroni działać wyobraźni ? Możecie postawić krowę np. w otoczeniu gór, czemu nie? :) Wszystko zależy od Was a właściwie od waszych pociech, które z pewnością będą się dobrze bawić. "Brum brum" działa na tych samych zasadach. Tu również możecie bawić się do woli :) Pojazdy na czterech kółkach można dopasować do : miejskiej ulicy, budowy domu, budowy autostrady, toru wyścigowego, wiejskiego pejzażu, nadmorskiego bulwaru w czasie wakacji, dziecięcego pokoju chłopca, który uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy.

Książki te mogą Wam służyć jako małe encyklopedie. Dziecko poszerzy swój zakres wiedzy na temat zwierząt, pozna nazwy pojazdów gdyż są one napisane na arkuszu z naklejkami.


2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Schwytane Chwile , Blogger