Interaktywna zabawa z książkami w dłoni- Kurczak Karolek i nie tylko

Książki w życiu 2 latka są równie ważne jak i u starszego dziecka. Warto zadbać,by biblioteczka malucha była dopasowana i na bieżąco uzupełniana w pozycje odpowiednie do jego wieku.

U maluszków ważne jest, by obrazki były czytelne, duże i kolorowe. Nam udało się znaleźć książki, które swoje ilustracje mają w formacie 3D i takie, które wymagają spostrzegawczości i użycia małych rączek. Interaktywne książki wydawnictwa Olesiejuk to kolejny strzał w 10 ! Tymi pozycjami jest zainteresowany zarówno Staś jak i Franio. Mi również bardzo się podobają. Z jednej strony minimalistycznie użycie słów z drugiej bardzo przykuwające uwagę zobrazowane historię bohaterów, którzy w książce budzą się, jedzą śniadanie, biegają i skaczą. Szczerze przyznam, że takich książek jeszcze w naszym domu nie było i bardzo żałuję, że nie poznałam ich wcześniej bo są na prawdę godne polecenia. Czym bardziej otworzymy książkę, tym bardziej Karolek wynurzy się z pod kołdry :) Dalej czym szybciej będziemy otwierać strony, tym szybciej nasz bohater będzie biegł. Nie pozwólmy mu się spóźnić. Stron jest dużo więcej jednak nie chcę zdradzić Wam wszystkiego :)


W tej części kurczaczek baaardzo lubi jeść. Niesie to za sobą pewne konsekwencje. Rośnie mu ogromny, spiczasty brzuszek, wielkie stopy, potężny dziobek. Ale jest jeszcze ktoś większy niż on. Przekonaj się kto to taki :)
W kolejnych książeczkach podążamy za strzałkami. Obrazki można popychać, przesuwać lub nimi poruszać. Tu również dzieją się rzeczy niesamowite :) Na kolejnych stronach poznajemy historię kotka i pieska , którzy są bardzo ciekawi świata i z pewnością pokochają ich dzieciaki :) W serii: TUP, TUP! Mały dinozaur, OJEJ! Mały kurczak, BĘC! Mała sówka, PLASK! Mała krówka, KOP! Mały piesek, HOP! Mały kotek.


6 komentarzy:

 1. Ooo...pragnę dla małego Leonidasa mojego😍

  OdpowiedzUsuń
 2. Lena już za duża ale naprawde lubi takie ksiażeczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Lena już za duża ale naprawde lubi takie ksiażeczki

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubimy wydawnictwo Olesiejuk - ostatnio nawet w biedronce były ich książeczki po 4,99 - są świetne ;) nabyliśmy kilka kolorowanek i książeczek edukacyjnych :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger