Prezent na dzień taty

To będzie już nasza druga foto książka. Wczoraj stworzyłam bardzo spontanicznie w godzinach nocnych, dziś zamówiłam i zostałam zapewniona, że dojdzie do dnia taty. Prawda, że ekspres? Jeszcze nie mam jej w rękach ale już z czystym sumieniem mogę Wam polecić stronę http://printu.pl/ . Wiem, że tym razem również się nie zawiodę a książka będzie wykonana rzetelnie, na czas i będzie jednym z najlepszych prezentów na lata jakie dostanie "nasz" wyjątkowy tata :)
Uwielbiamy robić i oglądać zdjęcia. Wszystkie ulotne chwile, które już nigdy nam się nie powtórzą są złapane w kadrach, dzięki mojemu ukochanemu aparatowi. Co dalej ? Przecież nie mogą wiecznie być na karcie pamięci, która ma określoną pojemność a i z komputera mogą zniknąć gdy przypadkowo wkradnie się do naszego domu jakiś chochlik i pokieruje nami tak, że całkiem przez przypadek naciśniemy przycisk "usuń", lub gdy zwyczajnie popsuje się komputer. Takie rzeczy się zdarzają więc warto zadbać o to, by Wasze wspomnienia były ZAWSZE dla Was dostępne pod ręką :)

Dwa lata temu, zamawiałam ze strony http://printu.pl/ foto książkę w prezencie na urodziny Franka z tytułem "mój pierwszy rok życia". Oglądamy ją często a jest w stanie nie naruszonym. Jest to lepsza alternatywa dla zwykłych albumów, gdyż zdjęcia z pewnością się nie pogubią, dzieci ich nie powyjmują, a porządek będzie zawsze zachowany taki sam, jaki ustaliliście w trakcie składania zamówienia.

Mając w rękach taką foto książkę towarzyszą nam zupełnie inne emocję, niż podczas zwykłego oglądania np na komputerze. To uczucie jest absolutnie nie porównywalne.

Pokażę Wam trochę screenów, z mojego wczorajszego tworzenia.
Na stronie znajdziecie mnóstwo gotowych szablonów, które możecie w dowolny sposób modyfikować. To od Was zależy jak będzie wyglądać Wasza foto pamiątka. Zrobienie jej nie wymaga od Was szczególnych umiejętności. Musicie tylko dodać zdjęcia w odpowiednie miejsca a i program Wam w tym pomoże, bo wszędzie macie widoczne podpowiedzi :)

Klikając w link http://printu.pl/lp/schwytanechwile-dt/ otrzymacie 40 zł zniżki :)

 printuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger