Psi Patrol na tropie nauki

Chyba każdy maluch ma swoją ulubioną bajkę. Nie ważne czy ogląda ją w telewizji, czy czyta w książce, czy jest pełnometrażowa, czy odcinkowa- każdy ma bohaterów, których kocha oglądać i którym kibicuje podczas wydarzeń, które ich spotykają. Tak też jest u nas. Franio zaczął oglądać bajki jak miał około 3 lata, wcześniej go zupełnie nie interesowały. To ja wybieram te, które są godne polecenia i dyktuję czas, który poświęcamy na siedzenie przed ekranem. Udało mi się znaleźć niesamowitą pomoc edukacyjną nawiązującą do ulubionego serialu mojego dziecka. Psi patrol bo o nim mowa, opowiada o 5 pieskach, które wraz ze swoim "szefem" i właścicielem zarazem, pomagają innym w różnych sytuacjach. Każdy z nich jest wyjątkowy i równie ważny co ich kolega.


Psi Patrol Bajkowa Akademia to zestaw 3 książek edukacyjnych, mieszczących się w nie wielkich rozmiarów pudełku, które można zabrać ze sobą w podróż samochodem, pociągiem czy na piknik za miastem. Gdy będziecie mieli te książeczki zawsze pod ręką na pewno nie usłyszycie     " mamo nudzę się". My z Franiem uwielbiamy książki kreatywne i te właśnie takie są. Współpracując z dzieckiem, rozwiązując wspólnie ćwiczenia od najmłodszych lat pomagasz mu rozwijać wyobraźnię, uczysz systematyczności, spostrzegawczości i rozbudzasz w nim większe poczucie własnej wartości choćby chwaląc za wykonane zadania. Nie czekaj aż zrobi to za Ciebie przedszkole czy szkoła.

Tu mamy propozycję zabaw dla przedszkolaka w 3 dziedzinach takich jak: kolory i kształty, litery i liczby( od 1 do 10). Każda książeczka posiada dwie części- edukacyjną, do której dziecko w każdej chwili może powrócić by utrwalić zdobytą wiedzę i druga, odrywana do kolorowania, wyszukiwania, odgadywania i zaznaczania. Wszystkiego uczymy się tu poprzez zabawę. Od czego zaczniecie zależy tylko od Was i waszej chęci danego dnia.
 • Autor: Praca zbiorowa
 • Wydawnictwo Media Service Zawada
 • Oprawa: Pudełko
 • Rok wydania: 2016
 • Ilość stron: 120
 • Model: 9788379943265
 • Język: polski
 • ISBN: 9788379943265
 • Wymiary: 11.5x20.5x2.5 cm


3 komentarze:

 1. Super, mój synek też uwielbia Psi Patrol, można zamówić pojedyncze książeczki czy to jest sprzedawane w zestawie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne są takie kreatywne książeczki :-) a jeszcze z ulubionymi bohaterami to sama radość :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger