Czy smartfony mają ogony ?

Książka dla wszystkich małych pasjonatów zwierząt. Otwierając kolejne strony możemy zobaczyć zdjęcia zrobione telefonem i przekonać się czy nasi kolorowi bohaterzy są faktycznie do siebie podobni i łatwo ich rozpoznać. Fajną zabawą może okazać się zasłanianie dużego obrazka po prawej stronie i sprawdzenie, czy maluch wie po opisie i małym zdjęciu o kim mowa. Wierszyki napisane bardzo przystępnym dla dzieci językiem, który zachęca do otwierania kolejnych kart i poznawania następnych zwierzątek. Ostatnio bardzo polubiliśmy się z książkami dużego formatu, który dla moich dzieci jest lepszy w odbiorze wzrokowym.


Na stronie wydawnictwa Olesiejuk możemy przeczytać :

Debiut literacki Andrzeja Pągowskiego, znanego autora ponad 1200 plakatów wydawanych drukiem od 1977 roku, zajmującego się również ilustracją książkową i prasową, malarstwem, rysunkiem satyrycznym i reklamą. 
Do tej pory Andrzej Pągowski malował głównie dla dorosłych, tym razem stworzył książkę dla dzieci. Jest autorem zarówno ilustracji jak i tekstów w publikacji „Czy smartfony mają ogony?”.
To książka obrazkowa dla najmłodszych pełna dowcipnych, wierszowanych historyjek z życia 18 zwierząt. Autor w przewrotny sposób przedstawił zwierzęta uchwycone w ekranie smartfonu. Czy to, co zostało przedstawione w smartfonie faktycznie przypomina zwierzątko? A może kogoś lub coś innego? Dlaczego tak jest? Przekonajcie się o tym sami. 
Ta książka rozbudzi kreatywność i zachęci do dalszej zabawy! 
Typografia tekstów doskonale komponuje się z bardzo kolorowymi, żywymi ilustracjami, które zachwycają zarówno dzieci jak i dorosłych. Autorska książka Andrzeja Pągowskiego skierowana jest nie tylko do najmłodszych miłośników zwierząt i fascynatów smartfonów swoich rodziców, ale do wszystkich dzieci, które lubią wesołe opowieści, śmiech i zabawy, w których mogą wykorzystać swoją wyobraźnię.
Strony: 38, Format: 29,5x29,5 cm 


  • ISBN: 978-83-274-4929-0
  • EAN: 9788327449290
  • Rok wydania: 2016
  • Wydawnictwo: Olesiejuk
  • Kategorie: dla dzieci
  • Oprawa: oprawa twarda
  • Data wprowadzenia: 28-09-2016


Wydawnictwo Olesiejuk  nigdy mnie nie zawiodło i z czystym sumieniem polecam ich książki, po które my zawsze sięgamy z uśmiechem na twarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger