Masza i Niedźwiedź w książce

Jest bajka, którą mój przedszkolak od jakiegoś czasu ogląda przed snem. Wiem, wiem bajki nie są uznawane za dobre, ta jednak ma "to coś" ... Jest krótka ( odcinek trwa około 5 minut), z treścią, która nawet mnie chętnie przyciąga przed TV- fajnie jest się w spónie pośmiać i razem wyciągnąć wnioski z niektórych zachowań. Franio może cały dzień nie oglądać filmów animowanych jednak wieczorami często pada pytanie : "kiedy Masza i Niedźwiedź?" .

W księgarni www.nieprzeczytane.pl znalazłam świetną alternatywę do tych sytuacji. Od kilku dni zamiast oglądać, czytamy- codziennie po jednej opowieści. Już drugi raz te same historie, które nadal wzbudzają zainteresowanie ze strony mojego przedszkolaka.
Masza to mała, wiecznie uśmiechnięta dziewczynka, która nieświadomie pakuje się w tarapaty. Lubi pomagać innym choć nie zawsze ta pomoc jej wychodzi. Niedźwiedź chcąc, nie chcąc został jej najbliższym przyjacielem i to właśnie oni wspólnie przeżywają w tych krótkich historyjkach najwięcej przygód. Towarzyszą im zwierzęta z lasu, które nie zawsze są zadowolone z poczynań bohaterki, czasem wręcz się przed nią i ukrywają wiedząc, że jej poczucie humoru, ogromna chęć zabawy bez przewidywania skutków jest dla nich bezpieczna.


 W książce, którą Wam pokazuję poznacie najbliższe otoczenie Maszy, jej przyjaciół i poznacie 4 niesamowite opowieści. Bajka jest na prawdę fajna, a książka absolutnie nas nie zawiodła.


Jeśli szukacie książek, w których znajdziecie opowieści z ulubionych filmów animowanych Waszych pociech polecam wydawnictwo - Egmont. Mają oni w swojej ofercie mnóstwo pozycji ze znanymi bohaterami kanałów telewizyjnych dla dzieci. Wydawnictwo wydawnictwem ale gdzie je kupić ? Jedną z najtańszych księgarni internetowych jakie znam to właśnie www.nieprzeczytane.pl  .

 http://www.nieprzeczytane.pl/Masza-i-Niedzwiedz-Kolekcja-bajek,product988262.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger