Kim będę jak dorosnę? - może kucharzem..

Kiedy dorosnę będę kucharzem- to stwierdzenie coraz częściej przewija się w naszym domu. We Frania marzeniach jest mnóstwo zawodów a jednym, wydaje mi się, że tym najczęściej wypowiadanym jest Kucharz. Spędzanie wspólnego czasu w kuchni to dla niego najlepszy relaks i myślę sobie, że może faktycznie coś z tego w przyszłości będzie ? Nie powiem, że bym nie chciała bo bym skłamała ale aż w tak daleki czas nie wybiegam myślami. W teraźniejszości staram się wspierać go w tym co lubi robić najbardziej i dlatego dziś o książce, dla wszystkich małych pasjonatów gotowania.


Z tej książeczki wydawnictwa AWM Franio dowiedział się nie tylko czym zajmuje się kucharz ale również między innymi tego kto piecze ciasta, chleb, jak układa się prawidłowo sztućce przy stole i kim jest barista. Dla niego to mnóstwo nowej wiedzy. Dużo obrazków, pełno naklejek a na każdej stronie ćwiczenia wymagające inwencji malucha. Wg mnie przeznaczona dla dzieci od lat 4.
Poza matematyką, wiedzą ogólną znajdziecie coś dla teoretyków- przepis na przepyszne ciasteczka...


Wydawnictwo AWM ma w swojej ofercie jeszcze książki o zawodach : mechanika, lekarza, sportowca a wszystkie znajdziecie tu --> KIEDY DOROSNĘ BĘDĘ...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger