Było sobie życie komiks

Filmów Było sobie życie pewnie widzieliście już sporo, sama pokazywałam Wam niedawno cały, najnowszy pakiet, tych w formie HD--> 30-lecie bajki . Wydawnictwo Hippocampus właśnie wydało absolutną nowość- komiks wraz z płytą DVD . Jest to pierwsza z czterech części, którą możecie oglądać nie tylko na ekranie telewizora ale i w książce w bardzo przyjemnym dla oczu formacie.

Na płycie dołączonej do komiksu " Było sobie życie serce" znajdziecie aż 4 odcinki serialu. Na początku możemy poczuć się jak widzowie na boisku. W pewnym momencie pojawia się mistrz, który pokazuje dzieciom szczegółowo jak wygląda praca serca. W tej formie dzieci bardzo szybko przyswajają przekazywaną wiedzę, więc bardzo się cieszę, że takowa książka powstała. Jestem pewna, że zaciekawi sporą ilość dzieci.
Komiks „Było sobie życie”, powstał na podstawie kultowego serialu animowanego dla dzieci, w reżyserii Alberta Barillé. 
To niezwykła podróż do wnętrza ludzkiego organizmu, gdzie razem
z Mistrzem i jego przyjaciółmi dowiemy się, jak funkcjonuje ludzkie ciało. 
Scenariusz komiksu stworzył Jean-Charles Godin a rysunki oraz szatę graficzną MINTE. 
Tytuł pierwszego z czterech tomów komiksu to „Serce”, wydane w eleganckiej, twardej oprawie przez Wydawnictwo Hippocampus. 
Komiks „Było sobie życie” to 48 stron fascynującej lektury, w której Piotruś i Pieretka wyruszają w głąb serca. 
Dzięki ich podróży, dowiemy się między innymi, że serce to mięsień, który w ciągu życia człowieka wykonuje około trzech miliardów uderzeń, a krew nieustannie pompowana przez serce pokonuje prawie 100 tyś. km, płynąc w naczyniach krwionośnych.
Pierwszy tom komiksu pojawił się w sprzedaży 10 maja. Dodatkową atrakcją jest załączona płyta DVD z czterema odcinkami „Było sobie życie” - to ponad 100 min filmu w jakości HD.
Kolejny tom pt. „Mózg” jest w przygotowaniu i pojawi się na półkach już jesienią. 

Zobaczcie co jeszcze można zakupić min. w Empiku z serii ze znajomymi wszystkim bohaterami:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger