Paw razy 2 z maluszkiem- zwierzaki cudaki

Kolejny miesiąc, kolejne pomysły na wspólne, kreatywnie spędzony czas z dzieckiem. Osobiście od niedawna biorę udział w projekcie Zwierzaki Cudaki i sama się zastanawiam czemu tak późno się na to zdecydowałam bo zabawa jest przednia :)

Tym razem zagościł u nas Paw. Franio w przedszkolu więc tworzymy ze Stasiem. Tak bardzo mnie cieszy fakt, że w końcu potrafi usiedzieć, bawić się, kombinować- długo na to czekałam :) Zobaczcie co nam wyszło :)
I finał....Wpis w ramach projektu ZWIERZAKI CUDAKI:
8 komentarzy:

 1. Przepiękne pawie😃😃😃,rewelacja jak sobie Staś daje rade😀powiem Ci ze widząc moja 2 latke czasem jestem w szoku-dzieci potrafią nas zaskoczyć trzeba im tylko dac na to szanse.Też teraz myślimy na pawiem i coś mi chodzi po głowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja myślę powoli nad krokodylem ale to już z Franiem :) Masz rację absolutnie.. Dużo trzeba im pomagać ale samo dotykanie różnych faktur ( tu też nie przypadkowo użyłam różnych papierów), próby wycięcia (choć nie udane) , próby wyklejania, wydzierania- to wszystko jest niezmiernie ważne w rozwoju. Pozwólmy a z czasem będzie coraz lepiej :) Nie wiem czemu ludzie nie pozwalają tworzyć takim maluchom.. Pobrudzą siebie i otoczenie ? Pospąrzata się :)

   Usuń
 2. Tak niewiele potrzeba by stworzyć przepiękne dzieła ;-) brawo Stasiu (y)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne pawie Wam wyszły :-) Lubimy wykorzystywać różne materiały w jednej pracy :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger