List od świętego -magicznie z Elfi + konkurs

Są takie magiczne chwile w życiu moich dzieci, których nie zamierzam szybko odbierać . Sama z dzieciństwa pamiętam, jak bardzo czekałam na nadejście świętego mikołaja a gdy któregoś dnia przyszedł do nas przebrany w czerwone ubranie sąsiad, z przyklejoną brodą i workiem z prezentami zaświeciły się oczy moje i mojego brata bardziej niż kiedykolwiek. Rok/ dwa lata później śmialiśmy się z tego wspólnie gdy ktoś ze znajomych uświadomił nas, że to rodzice dają prezenty- my jednak byliśmy dumni, że mogliśmy marzyć i wierzyć w tą cudowną moc. Tak samo jest z zębową wróżką i zającem. Ktoś mógłby zarzucić nam, że okłamujemy dzieci ale ja jestem tego zdania, że tak małym dzieciom, można wcielić w życie odrobinę fantazji.
W dobie dzisiejszych czasów, internetu, telewizji ludzie często zapominają o fantastycznej mocy świąt- o wspólnych tradycjach, spędzaniu czasu na dekorowaniu pierniczków w zamian za pogonią za prezentami w centrach handlowych. Co z pisaniem listów do białobrodego dziadka z Laponii? Gdzie ta frajda, która opanowywała dzieciaki w dawnych czasach ? Nie wiem jak u Was ale my nadal tworzymy.. W zeszłym roku Franio wybierał z gazetek dużych supermarketów co by chciał dostać i przyklejał na kolorową kartkę po czym ją przyozdabiał. W tym narysuje to o czym pragnie, w przyszłym mam nadzieję napisze :) 

Nasz list wyślemy nie tylko pocztą ale i mam zamiar dodać go do wspaniałego video od https://www.listymikolaja.pl/, które tak jak w zeszłym roku niesamowicie zaskoczyło moje dzieci. Nie wyobrażacie sobie jak ogromna radość pojawiła się w oczach i jak wielki uśmiech był na twarzy zwłaszcza Frania gdy na dużym ekranie telewizora zobaczył spersonalizowaną wiadomość skierowaną do niego i brata od samego świętego mikołaja. Nie zapomnę chyba tego do końca życia jak mój 4 latek kazał włączać film i pokazywać każdemu, kto do nas przychodził- on w to wierzył. W tym roku również mam nadzieję sprawić im radość i stworzyć bardzo ważną dla nich niespodziankę. 
Jak to się robi? Nic prostszego... Wchodzicie na stronę: https://www.listymikolaja.pl/ przygotowujecie zdjęcia : domu, dziecka/ dzieci, listu, który wykonał Twój maluch i kilka dodatkowych z wybranych przez Ciebie kategorii i je dodajecie wg wskazówek. To na prawdę proste, wszystko opisane jest krok po kroku i na pewno sobie z tym poradzicie. Opinie na ten temat możecie przeczytać na facebooku Elfi, gdzie znajdziecie różne promocję, informację na temat listów i spersonalizowanych video https://www.facebook.com/elfipocztamikolaja/ .

Dziś chciałabym się trochę pobawić w pomocnika świętego mikołaja i podzielić się kodami na 3 wybrane filmy, które mogą zaskoczyć i przede wszystkim dać mnóstwo radości Waszej rodzinie. Co trzeba zrobić ? Wziąć udział w naszym konkursie...

1. Konkurs trwa w dniach od 19.11.2017 do 26.11.2017
2. Żeby wziąć udział napisz pod zdjęciem konkursowym na moim fanpage'u dla kogo stworzysz ten niesamowity film a tym samym u kogo wywołasz niezapomniany uśmiech na twarzy.
3. Będzie mi bardzo miło, gdy polubisz post konkursowy, udostępnisz go i zaprosisz do zabawy kilku znajomych .
4. Nagrodą są kody promocyjne do stworzenia spersonalizowanego video od .
5. Zwycięzców podam w ciągu 3 dni od dnia zakończenia konkursu.
6. Nagrody nie można wymienić na inne, ani na ekwiwalent pieniężny. Promocja nie jest w żaden sposób związana, ani sponsorowana ani przeprowadzana przez serwis Facebook .
Facebook nie ponosi również odpowiedzialności za przebieg konkursu
Konkurs nie podlega ,ustawie z dnia 19. 11. 2009 o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger