Nie taki REKIN straszny- gramy z Granną

Dziś o grze REKIN, która zachwyci wszystkich fanów podwodnych przygód, małych rybek i groźnych drapieżników jednocześnie. Ciekawa rozgrywka, w której najlepiej gdy udział biorą 3-4 osoby choć bawić się można już w parze. W tym wypadku wg mojego odczucia dużo weselej i bardziej ekscytująco jest, gdy gra komplet graczy. Spróbuj uciec przed rekinem wyprzedzając przy tym przeciwników. Wygrasz, jeśli jako pierwszy dotrzesz do rafy koralowej !

W pudełku znajdziemy :
- planszę
- 16 małych rybek po 4 w różnych kolorach
- żetony przypominające nam o kolorach wybranych przez nas rybek
- 6 drapieżnych rybek w różnych rozmiarach-2 kostki do gry
- instrukcję


Ułożenie początkowe : układamy rybki, każdy po kolei swoje w dwóch rzędach po równo+ te, które nie mają graczy ( w wypadku grania 2 lub 3 osób) .3 z 6 rekinów układamy po drugiej stronie planszy za łańcuchem. ZACZYNAMY !!!


Zasady są proste do wytłumaczenia- w zależności od koloru wyrzuconego na kostce przesuwamy rybki na planszy. Na ściance naszych kostek można również trafić na rekina i wtedy to właśnie jego przesuwamy o jedno lub dwa pola, do przodu, w górę lub w dół- wy wybieracie, którym drapieżnikiem się poruszycie. Ważne jest to, że mimo iż np gramy we 2 osoby, wszystkie rybki biorą udział w rozgrywce. Musimy kombinować, by nie dać się złapać i jako pierwszym dotrzeć do celu. Na drodze naszej kolorowej ferajnie stają niezbyt miłe rekiny, które w każdej chwili mogą nas zjeść najeżdżając na pole z naszym kolorem bohatera. Gra na zasadach losowych może przybrać nieoczekiwany bieg zdarzeń. 

Bardzo fajna propozycja dla zaspokojenia czasu całej rodziny. My bardzo lubimy wspólnie spędzać czas na tego typu aktywnościach i bardzo się cieszę, że ta nowość firmy GRANNA wpadła w nasze rączki :)

 Tą grę możecie nabyć tu --> http://sklep.granna.pl/rekinBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger