Wygodnie przy stole - krzesło na długie lata

Praca stolikowa to dla nas dość ważna sprawa. Staś, ma krótki czas skupienia, więc staramy się go wydłużać choćby powtarzaniem sekwencji, układaniem puzzli, które kocha, wspólnym wyklejankom przy stole. Jedzienie posiłków całą rodziną to również dla nas kluczowy element dnia, który tak bardzo zbliża wszystkich członków rodziny. Niski wzrost malucha sprawiał, że dość nie wygodnie jadło mu się śniadania, obiady i kolację, nie widział wszystkiego dokładnie podczas domowej terapii co niosło za sobą frustrację. Z ogromną pomocą przybyło nam niezwykłe krzesełko od SCANDINAVIAN BABY- Baby Dan DANCHAIR . Co w nim takiego niezwykłego ?

Zacznę od tego, iż zachwyca mnie fakt, że rośnie wraz z dzieckiem i jest przystosowane od 6 miesiąca życia aż do 15 lat !. Co prawda nad tymi 6 miesiącami bardzo bym się zastanowiła bo moje dziecko jeszcze samodzielnie w tym czasie nie siedziało i wolałam bardziej pochylone i miękkie siedzisko więc pokuszę się o stwierdzenie, że w moim przekonaniu dobre jest od około roczku. Warto tu wspomnieć oczywiście, że każde dziecko jest inne i być może Wasz maluch już w tym wieku nie ma problemu z odpowiednią pionizacją ciała. W zestawie są pasy zabezpieczające, podnóżek regulujecie i ustawiacie na wysokości odpowiadającej wielkości Waszego dziecka. Gdy Wasz maluch podrośnie zamiast pasów możecie używać odpinanej JEDNYM RUCHEM barierki ochronnej, która zabezpiecza przed upadkiem. Wykonane jest z drzewa kauczukowego co stanowi, że jest bardzo trwałe i na naszym rynku jest to dość niespotykany materiał. Jest bardzo stabilne i bezpieczne. Minusem są dla mnie wystające z pod stołu nogi, w które nie raz przez swoje własne gapiostwo się uderzyłam a uwierzcie, że o to łatwo gdy góra jest wsunięta. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:
 • W komplecie barierka ochronna (Nowość - teraz odpinana jednym kliknięciem!) oraz pasy zabezpieczające małe dziecko przed upadkiem (demontowane w późniejszym okresie). To unikalne rozwiązanie znacząco ułatwia sadzanie i wyjmowanie małego dziecka z krzesełka. Najpierw sadzamy dziecko, a dopiero potem zakładamy barierkę zabezpieczającą!
 • Zajmuje bardzo mało miejsca ponieważ daje się wsunąć pod stół jak normalne krzesło.
 • Zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na zapewnienie dziecku zdrowej pozycji podczas karmienia.
 • Stopy dziecka mają podparcie, którego wysokość jest regulowana w miarę rozwoju dziecka.
 • Wygodne, wyprofilowane oparcie dla pleców.
 • Możliwość dokupienia miękkich poduszek dodatkowo zwiększających komfort dziecka.
 • Niezwykle stabilne.
 • Wykonane z bardzo odpornego na uszkodzenia drewna kauczukowego
 • Bardzo łatwe do czyszczenia.
 • Nowoczesne skandynawskie wzornictwo.
 • Wymiary: wysokość: 81 cm, szerokość: 47 cm, głębokość: 57 cm
 • Spełnia wymagania najnowszych norm bezpieczeństwa: EN 14988-1:2006 + A1:2012 oraz DVN 2504:2
 • Gwarancja 24 miesięcy

    Ze wszystkim oczywiście po przetestowaniu muszę się zgodzić. Nie ma tu rzeczy (poza wystającymi nogami jak już wspomniałam), do której mogłabym się przyczepić. Całość składał mój mąż, który z zawodu jest stolarzem i on swoim fachowym okiem stwierdził, że krzesełko ma bardzo dobre łączenia i faktycznie jest bardzo mocne i dobrze wykonane. Ufam mu, więc tu również przychylam się do tego twierdzenia. Odkąd jesteśmy w jego posiadaniu jedzenie wspólnych posiłków i praca przy stole w salonie znacznie została ułatwiona. Od teraz dostosowujemy krzesło do potrzeb dziecka i do wysokości stołu co jest dla mnie ogromnym atutem. Gdy przychodzą do nas goście zadziwia ich wąskie siedzenie, mnie również zadziwiało- do pierwszej przymiarki Stasia. Idealnie sprawia, że maluch siedzi prosto, nie spada, nie gibie się i nie kombinuje zjeżdżania. Siedzi jak go posadzimy :)


Zobaczcie sami jak służy Stasiowi podczas różnorakich aktywności:

 Zakupić to cudo można tu:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Schwytane Chwile , Blogger