Książki do poduszki i nie tylko- coś dla maluszków

Dziś trochę o książkach dla typowych maluszków, które nie potrafią się dłużej skupić na czytanych opowieściach. Moje dzieci z nich chyba nigdy nie wyrosną i w ramach "przerywników" uwielbiają oglądać te kartonowe, krótkie i małe pozycje, które zawierają rzeczywiste zdjęcia a ja uwielbiam z kolei te, które przypominają mi wierszyki z mojego dzieciństwa. Dziś dwie serie wydawnictwa AKSJOMAT, które idealnie wpasowują się w gust mój i moich dzieci mimo ich wieku :)


Krótkie rymowanki, bajeczne zdjęcia to seria "SŁUCHAJĄ MALUSZKI DO PODUSZKI". Jako nauczyciel wczesnej edukacji znam większość z nich i uwielbiam do nich wracać. Część, nie oznacza "wszystkie" zatem nauczyłam się też nowych zabaw, wierszyków czy piosenek dla najmłodszych pociech. Wierzę, że nie raz jeszcze z nich skorzystam choćby w przyszłości w pracy w przedszkolu bo mam zamiar tam jeszcze kiedyś wrócić ! :) Zobaczcie sami jakie cudne opowiastki i bajeczne ilustracje tu znajdziecie. Znaleźć tu można zabawy, w które można pobawić się z dzieckiem bądź tak zwane "zabawy paluszkowe" typu " ważyła sroczka kaszkę", " ten duży to dziadziuś a obok babunia..", do których potrzebne Wam będą małe rączki dziecka.

 Drugą serią, która wpadła w oko również mojemu starszemu Franiowi to trzy książeczki z pojazdami. Każdy z wpadającym w ucho, krótkim wierszykiem dopasowanym do strony z realistycznym zdjęciem. 1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger