Niezwykle interaktywne książki- z Albikiem po wiedzę

Dziś przychodzę do Was ze wpisem o książkach, które w moim mniemaniu są po prostu rewelacyjne. Interaktywne pozycje z mnóstwem wiedzy przekazanej w bardzo przystępny sposób. Jak powszechnie wiadomo dzieci uczą się podczas zabawy a razem z Albikiem będą bawić się świetnie- zapewniam ! Nie wszystko da się opisać więc postaowiłam wyjątkowo pokazać Wam poza zdjęciami wnętrza wszystkich pozycji na filmiku. Zobaczcie sami.Urodziny, święta, dzień dziecka czy nawet Pierwsza Komunia Święta, która w tym roku rozpoczęła się już na dobre są świetnymi okazjami do rozdawania prezentów. Zawsze pojawia się dylemat dotyczący tego, czy obdarowywany ucieszy się z podarunku. Zwykłe książki nie każda pociecha lubi czytać ba nie każdy maluch to potrafi a z Albikiem mogą się bawić już dzieci przedszkolne ! Jestem przekonana, że Was nie zawiedzie. W zestawie startowym otrzymujecie książkę, ładowarkę, kabel i instrukcję.

Ten magiczny długopis nie tylko opowiada ale i śpiewa, recytuje, wydaje różnorodne odgłosy po polsku i po angielsku. Zobaczcie czego możecie się spodziewać po poszczególnych częściach :

MÓJ PIERWSZY ELEMENTARZ to pozycja, która idealnie sprawdza się wśod przedszkolaków do lat 7 ( taka jest górna granica wieku zapisana na okładce i szczerze się z nią zgodzę). Dzieciaki poznają tu świat liter, cyfr, obserwują i słuchają dialogów ze znanych im w życiu realnym sytuacji np w sklepie, na placu zabaw czy poznają odgłosy zwierząt wiejskich. Razem z całą rodziną boahaterów albika mają okazję poznać pory roku, miesiące i zaobserwować zmieniający się w okół świat. Staś uwielbia sięgać po tą książkę po to by uczyć się z magicznym długopisem nie tylko nowych sytuacji ale i słów- między innymi dzięki Albikowi Staś coraz więcej powtarza i robi to z ogromną przyjemnością. Pragnę dodać, że mówiący a zarazem uśmiechnięty długopis mieści się idealnie w małych, nie do końca zgrabnych łapkach, które mają jeszcze problemy z motoryką małą. Z Albikiem radzą sobie za to świetnie !:)ŚWIAT ZWIERZĄT kierowany jest dla dzieci od 5 lat wzwyż. Znajdziecie tu prawie 900 dźwięków i tekstów, które z pewnością Was zaskoczą. Wiecie jak robi bocian, wiewiórka czy jak porozumiewają się ryby ? Tu dowiecie się wielu ciekawostek, których nie wiedzieliście do tej pory. A może macie ochotę poznać zwierzę, które nie potrzebuje picia by żyć gdyż całą wodę czerpie z pożywienia lub chcecie się dowiedzieć jaki gryzoń jest największy na świecie ? Jeśli tak to koniecznie musicie zajrzeć do środka. 

We wnętrzu przeniesiecie się do świata zwierząt żyjących w lesie, w rzekach i jeziorach, w górach, na sawannnie, w puszczy amazońskiej, w morzu, na Arktyce, i pustyni. 


JĘZYK ANGIELSKI - dzięki tej książce z łatwością możemy wprowadzić dzieci w świat języka obcego, który tak bardzo jest w dzisiejszych czasach pożądany. W tej pozycji znajdziecie mnóstwo tekstów, dialogów, słówek i ułatwi maluchom konstruowanie prostych zdań. Przyznam szczerze, że sama chętnie do niej sięgam i przypominam sobie tego czego uczyłam się dawno temu w szkole a i poznaję nowe słówka, których wcześniej nie znałam. Zarówno słówka jak i dialogi są przetłumaczone na język polski co ułatwia zrozumienie i samodzielne korzystanie z książki przez dzieci choćby 6/7 letnie.

Poznacie tu wyrażenia dotyczące mieszkania i pomieszczeń się w nim znajdujących, nazwy członków rodziny, odwiedzicie wieś, pójdziecie do zoo, do marketu, do szkoły,do parku i nauczycie się słówek związanych z porami roku. Absolutny szał !CIAŁO CZŁOWIEKA - podczas wędrówki, w której poznacie ciało człowieka, higienę czy choroby, które mogą nam współtowarzyszyć cały czas wędruje z nami sympatyczny ufoludek Prokuś. Chcę tak jak Wy przekonać się jak pracuje lódzki mózg, jak wygląda układ trawienny czy najzwyczajniej dowiedzieć się jak dbać o siebie, by żyć jak najdłużej. Fascynujące ilustrację zachęcają do przeglądania wszystkich książek niemalże godzinami. Ich nie da się obejrzeć i poznać w jeden dzień!ATLAS ŚWIATA to książka, która zawiera w swoim wnętrzu ponad 1800 dźwięków i tekstów. Dzięki niej możecie poznać wszystkie oceany i kontynenty wraz ze szczegółowym opisem tego, co możecie na nich zobaczyć. Poznacie kraje i ich stolice oraz mnóstwo ciekawostek np. dowiecie się jakie jest najmniejsze Państwo w Europie.


Jak już Wam wcześniej wspomniałam w każdej z tych książek a póki co na rynku wydanych jest ich 5 znajdziecie quizy, w których możecie sprawdzić swoją wiedzę i w każdej setki nowych wiadomości, słówek i obrazków, które sprawiają, że bardzo chętnie się po nie sięga. Powiem Wam szczerze, że od momentu kiedy je mamy, w swoich rękach miało je conajmniej z 30 osób w tym znajomi i przyjaciele, którzy nas odwiedzali. Albika pokochali i chcieli się z nim uczyć poprzez zabawę nawet Ci, którzy książek nie lubią ! To świetna alternatywa dla czytanych tekstów :) Tu tekst, czyta Wam magiczny długopis a Wy tylko nim kierujecie. To świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 


Na koniec obiecany filmik :) Proszę o wyrozumiałość :)Zapraszam Was na stronę --> http://www.czytajzalbikiem.pl/ oraz na ich fanpage na facebooku --> https://www.facebook.com/CzytajzAlbikiem/


1 komentarz:

  1. How to Make Money from Betting on Sports Betting - Work
    (don't worry if you get it wrong, though) https://vannienailor4166blog.blogspot.com/ The process involves placing bets หาเงินออนไลน์ on different events, but novcasino it can also be done by worrione using filmfileeurope.com the

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger