10 urodziny Peppy w Polsce + konkurs

Wiem, że swojego czasu było sporo kontrowersji na temat tej bajki ale powiem Wam szczerze, że dzieci trochę inaczej spostrzegają świat niż my rodzice. Nie ma co dopatrywać się szczegółów, które wypatrzeć możemy tylko my- dorośli. Staś Peppę bardzo lubi oglądać a gdy dostał książkę od wydawnictwa Media Service Zawada z jej historyjkami nie chciał oddać ! :) Zaraz zobaczycie na zdjęciach co go tak urzekło .Krótkie historyjki, twarda oprawa, duży format, bogato ilustrowane strony z dużymi postaciami z pewnością zachwycą każdego malucha. Z doświadczenia wiem, że często te najmłodsze pociechy szybko się nudzą podczas wspólnego czytania, tu nie ma o tym mowy bo przecież śledzimy historię bohaterów, których doskonale znamy. Dodatkowym atutem jest twarda, złota oprawa, która przykuwa wzrok nie tylko maluchów ale i dorosłych- mi się spodobała od razu.Poza książką wydawnictwo Media Service Zawada z okazji urodzin świnki Peppy wydała również w bieżącym miesiący magazyn, w którym można znaleźć mnóstwo zadań, konkursów, łamigłówek, kolorowanek i ciekawe opowieści. Dodatkiem są świecąca opaska, która w naszym domu jest obecnie hitem nad hity i mini żel do kąpieli - idealny na wakacyjny wyjazd :)Z okazji 10 urodzin wydania pierwszego magazyny ze świnką Peppą na Polskim rynku mam dla Was konkurs. Co należy zrobić ? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie : jaka jest ulubiona postać Waszego dziecka z tejże bajki ? Może Suzie owca? Może Georg'e i jego dinozauuuuur ? A może sama Peppa ?:) Odpowiedź wpisujcie pod plakatem konkursowym na fb. Będzie mi miło jak udostępnicie post i zaprosicie 3 znajomych do zabawy. 
1.Nagrodą będą bajeczki niespodzianki związane ze świnką i jej najbliższymi. 

2.Czas trwania konkursu 08.06.2018- 15.06.2018

3. Zastrzegam, że organizatorem jestem ja a sponsorem nagród wydawnictwo MSZ .

4. W związku z wejściem 25 maja RODO, udział w konkursie i chęć przekazania danych potrzebnych do zrealizowania wysyłki jest dobrowolny. Po ogłoszeniu wyników, ja przekazuję adresy z nr telefonów wydawnictwu. Dane będą wykorzystane tylko w celu nadania wysyłki nagrody. 

5. Udział w konkursie jest dobrowolny. Zamieszczenie zgłoszenia oznacza akceptację przez Uczestnika niniejszego regulaminu.


6. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. 


7. Zwycięzca ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawy.


8. Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez portal Facebook ani żadne podmioty z nim związane.

9. Zwycięzce wybiorę w ciągu 2-3 dni od zakończenia konkursu.

10. Zwycięzca ma 2 dni od daty ogłoszenia wyników na podanie mi na prv lub maila swoje dane osobowe, które wykorzystam w celu wysłania nagrody. 


POWODZENIA !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger