Lego® inaczej- zabijamy nudę z książeczkami aktywnościowymi

Markę "LEGO®" kojarzymy często jedynie z klocków, które układaliśmy już w swoim dzieciństwie. Ich jakość, różnorodność zestawów i możliwości jakie dają są nieporównywalne z innymi zabawkami- ich nie da się nie znać. Tego typu propozycje zabaw są zawsze mile widziane w naszym domu. Rozbudzają kreatywność, ćwiczą koncentrację i logiczne myślenie łącząc przy tym pokolenia bo nawet podczas rodzinnych imprez chętnie wszyscy zasiadają na dywanie i łączą te małe elementy tworząc budowle czy niespotykane w rzeczywistości auta. Dla nas LEGO® nabiera nowego wymiaru dzięki gazetkom i książką od wydawnictwa Ameet

Jak już wspomniałam, ich nie da się nie znać a moi chłopcy te klocki wręcz kochają. Te zabawki są zawsze w zasięgu ręki, nigdy ich nie chowamy a teraz po te najmniejsze sięga nawet Staś. Chłopcy w końcu mogą się wspólnie bawić odgrywając przeróżne scenki. Dla Frania od niedawna dostaliśmy książeczki, które zaciekawiają "od pierwszego otwarcia". Zacznę od przybliżenia Wam tych, w których znaleźć można wiele różnych aktywności. 


W każdej z 3 pokazanych na zdjęciu wyżej znajdziecie figurkę do samodzielnego złożenia, komiksy, labirynty, zadania na spostrzegawczość i takie, które wymagają myślenia kreatywnego.


LEGO® DC COMICS SUPER HEROES. SZYBSZY NIŻ BŁYSKAWICA!

Tu swoją przygodę przeżyjemy m. in. z Kapitanem Coldem i Gorylem Groddem, którzy chcą przejąć kontrolę nad książką . Niestety mają ogromne pecha, bo nagle, znikąd pojawił się super szybki Flash( to jego figurkę dostajemy w prezencie), które wraz z dzieckiem po przejściu wszystkich stron ma zamiar rozprawić się ze złoczyńcami. Czy im się to uda? 

LEGO® STAR WARS™. ODLOTOWE STATKI


Czas na książkę z serii STAR WARS a z nią figurkę Poego Damerona, najlepszego pilota ruchu oporu. Wraz z kolegą Finnem przemierzają galaktykę i z chęcią pokazują i opowiadają o najwspanialszych statkach kosmicznych w dziejach. Tu również znaleźć można mnóstwo zadań do wykonania, przeczytać komiks z głównymi bohaterami i wykazać się spostrzegawczością.


LEGO® NINJAGO®. SYNOWIE GARMADONA

W ­Ninjago City zapanował chaos – groźni Synowie Garmadona szukają potężnych Masek Oni. Czy odważnemu Zane’owi uda się przechytrzyć złoczyńców? Przed kim ucieka ogromny Killow? Jak Nya zmieni zwykły motocykl w­ supermaszynę? Dowiesz się tego dzięki tej fantastycznej książce.

Pomóż drużynie dzielnych ninja powstrzymać złowrogi gang motocyklowy. Rozwiązuj zadania, czytaj niesamowite komiksy i ciesz się minifigurką Samuraja X.W następnym wpisie będziecie mogli zobaczyć jak LEGO® w niesamowicie przystępny sposób wspiera wiedzę swoich młodych fanów. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger