Stwórz swoją zawieszkę- wypiekanki

WYPIEKANKI to niezwykle kreatywna zabawa, która sprawia ogromną radość i zajmuje na długie godziny. Breloczek, magnes, zawieszka, przypinka- sam zdecyduj co chcesz stworzyć. Jeśli Wasze dziecko nie lubi kolorować, rysować- te zestawy są właśnie dla niego. Jestem pewna, że razem z wypiekankami zmieni zdanie co do tej aktywności. A może wręcz przeciwnie, Wasze dziecko bez kredek nie wyobraża sobie życia ? Jeszcze lepiej.. Możecie jeszcze bardziej pobudzić w nim twórcze myślenie..Przyznam Wam się szczerze, że sama chętnie usiadłam z Franiem i podjęłam się stworzenia wyjątkowego breloczku, który moje dziecko będzie mogło przypiąć do plecaka bądź piórnika. Chciałam mu umilić czas szkolny i sprawić, by patrząc na spersonalizowany prezent od rodzica z jego buzi nie schodził uśmiech. Mój 6 latek szybko podłapał pomysł i stworzył zarówno dla mnie jak i męża niespodzianki, które kojarzą mu się z nami samymi. Nie bardzo wiem, czemu tacie zrobił kawę a mi czekoladę... :D 


Do wyboru macie cztery wersje :
- wypiekanki morskie
-  wypiekanki słodkie
- wypiekanki owocowe
- wypiekanki ( wersja ogólna )W każdej paczuszce znajdziecie folię termokurczliwą, kółeczka do breloczków, 2 zawieszki do kolczyków, jeden króciutki łańcuszek i instrukcję zabawy.
Na czym to wszystko polega ? Jak zrobić własną zawieszkę ?

Wybieramy obrazek, odrysowujemy go na kawałku folii termokurczliwej, kolorujemy kredkami ołówkowymi bądź mazakami ( ja polecam kredki), wycinamy, wkładamy do piekarnika na 160 stopni (2-3 minuty) a w między czasie obserwujemy zachodzące zmiany. Po określonym wyżej czasie wyjmujemy i cieszymy się naszym wytworem, który po zrobieniu dziurki przed upieczeniem możemy przyczepić do torebki, portfela, plecaka czy stworzyć kolczyki w prezencie dla koleżanki bądź mamy :)
Tak bardzo nasze dzieła kurczą się po wypieczeniu w piekarniku:Nasza cudowna modelka- sąsiadka Lenka :) Prze szczęśliwa posiadaczka kolczyków sówek :)
1 komentarz:

  1. Szukamy sali w Lublinie, na której zrobimy warsztaty dla dzieci. Mamy z polecenia Dworek Arkadia - https://dworekarkadia.pl/ a chcemy podobnych miejsc do porównania. Macie takie miejscówki? Gdzie warto się wybrać?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger