15 pomysłów na kreatywne Halloween

Czas na bardzo kontrowersyjne ozdoby święta, które nie każdy toleruje. Nie uważam, że jest to coś złego, że z dzieciakami tej jeden jedyny raz bawimy się w potworki, chodzące dynie czy duszki- zawsze przyjazne, radosne, pogodne. Znacie duszka Kacperka ? Dokładnie tacy sami staramy się być tego dnia a dekoracje to tylko dodatek, który możemy wykonać wspólnie świetnie się przy tym bawiąc... Zapraszam Was na nasze zestawienie 15 pomysłowych prac o różnorodnych poziomach trudności..


1. Lampiony z bandażami jako pierwsze rzuciły mi się w oczy przeszukując internet, szukając inspiracji. Dlaczego ? Być może dlatego, że my uwielbiamy wszelkie świeczki? Być może dlatego, że wykonanie jest banalnie proste i z pewnością poradzi sobie z tym mój 6 latek ? Jak je wykonać ? Nic prostszego...Obwiązujemy słoiki bandażami( każdy ma je w domu więc nie będzie problemu z ich znalezieniem), przyklejamy oczka, usta i jest świetna dekoracja gotowa...
2.Dynie z kubeczków :3.Dynie z kółek:4.Potworniaki z rolek po papierze- tego typu twórczość wręcz uwielbiam <3 Rolki po papierze są niezwykle wdzięcznym materiałem...5.Harmonijkowy nietoperz to bardzo ciekawa propozycja do powieszenia na lampach, karniszach itp.6.Dynie z papierowych talerzyków ? Banalnie proste :)7.Takie duszki mam zamiar zrobić i częstować nimi dzieciaki, które zapukają do naszych drzwi. Proste a jakie ciekawe :) 8. Harmonijkowa dynia to trochę wyższy poziom jednak rewelacyjny efekt mnie zachwyca...9. Czaaaarne koty nie zawsze przynoszą szczęście ale są takie słodkie...10. Babajaga z patyczków do lodów ? Czemu nie :P11. Nietoperze z papierowych torebek
12. Babajaga :D No jak mogłoby być halloween bez babajagi ?

13. Kreatywna czarownica z gazety14. Witrażyki na okna w dyniowym klimacie :)15. Nie mogłoby być halloween bez wydrążonej dyni. U nas od około 3 lat zawsze ta tradycja jest kontynuowana i świetnie się przy tym bawimy cała rodziną :) 
6 komentarzy:

 1. Bomba!!! Same 'halloweenowe' perełki (y)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pomysły, szkoda, ze dopiero teraz zobaczylam ten wpis, ale wykorzystamy za rok.

  OdpowiedzUsuń
 3. A przy okazji doradzicie jakieś lampy sufitowe w takim stylu - https://www.lampy-ogrodowe.pl/produkty/kategorie/lampy-sufitowe ? Czym można sobie zrobić różnicę? Jakieś pewniaki? Podpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukasz niezawodnej aplikacji do nagrywania ekranu? Zajrzyj do przechwytywanie ekranu android, aby uzyskać płynne nagrywanie i łatwe opcje udostępniania.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger