Biblioteka bajek- najbardziej znane, najpiękniejsze opowieści w książkach

Wydawnictwo Egmont jest mistrzem w wydawaniu najbardziej znanych opowieści, które często znamy z kinowych ekranów. Gdy widzę książkę związaną tematycznie z filmem animowanym niedawno reklamowanym w telewizji czy gazecie nie mam absolutnych wątpliwości pod czyim wydawnictwem się ukazała. Na nich nigdy się nie zawiodłam i wiem, że jak już coś pojawi się w naszym domu to będzie przeczytane i milion razy oglądane przez dzieciaki. Zupełnie się im nie dziwię bo te ilustracje nawet mnie zachęcają do przeglądania kolejnych stron... Dziś chciałabym Wam pokazać trzy najnowsze wydania z serii BIBLIOTEKA BAJEK, które są godne pochwały...Biblioteka Bajek to wiele godzin wspólnego czytania i doskonałej zabawy z ulubionymi bohaterami Disneya. Każdy przedszkolak odnajdzie w tej serii coś dla siebie. Biblioteka bajek to aż 304 strony opowieści o przyjaźni, odwadze i współpracy. Te historie nie tylko wzruszą i rozbawią, ale też ukołyszą do snu twoje dziecko. Wraz z Kubusiem Puchatkiem, Miki, Minnie, a nawet z Hulkiem i Iron Manem twoje dziecko przeżyje wspaniałą przygodę i pokocha wspólne czytanie.


Kubuś Puchatek to absolutna klasyka. Nie znam dziecka, któremu rzucając hasło nie wiedziałby, o jakim misiu myślimy. Mały, pluszowy niedźwiadek w czerwonej koszulce z bardzo malutkim rozumkiem ma wielu przyjaciół. Wszyscy są sobie bardzo oddani i mimo nie przeciwności losu docierają się i trzymają się razem. Czytając 15 kolejnych opowieści Wasze dziecko dowie się czym jest prawdziwa przyjaźń, jak należny o nią dbać i czemu tak ważne jest pomaganie innym. To nasza pozycja numer jeden, która zachwyciła nasze serca od samego początku. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że każdego wieczoru czytając dwie kolejne opowieści moje dzieci słuchają z niesamowitym skupieniem i wręcz z otwartymi buziami.18 opowieści, 18 bajkowych światów- Nemo, Potwory i spółka, Toy Story, Zakochany kundel, Śpiąca królewna i wiele wiele innych. To razem z nimi przeniesiecie się do świata swojego dzieciństwa i będziecie mogli czytając własnym dzieciom na dobranoc przekazać magiczne emocje. 


Jak to się stało, że zwykły naukowiec stał się ogromnym, zielonym potworem ? Hulk uwielbia pomagać innym ale by mógł to robić musiał nauczyć się nie straszyć swoim wyglądem...Jak długo trwało zanim ludzie go pokochali ? Czy drużyna Avengers zawsze jest ze sobą szczęśliwa i nigdy się nie kłócą ? Gdzie pracują, mieszkają i żyją na co dzień ? 

Kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tego typu bajek . Myślałam, że wszelkiego rodzaju superbohaterzy i walki z nimi w tle nie są nam potrzebne. Gdy tylko Franio przekroczył mury szkoły okazało się, że on też chce być na czasie, on chce znać bohaterów o których mówią jego koledzy i cieszy się, gdy opowiadam mu o nich od podstaw... Z tą książką przeżyjecie mnóstwo przygód i doświadczycie życia w zupełnie innym, niestworzonym świecie ! Chłopcy od wieków pasjonują się obroną ziemi i chcą by dobro zwyciężyło ze złem chroniąc ludzkość przed wyginięciem. Czy i tym razem drużynie Avengers się to uda ?We Wrześniu miała również premierę niezwykła książka z cytatami książek o Kubusiu Puchatku i przyjaciołach. Jeden wielki zbiór mądrości misia o małym rozumku, od którego w rzeczywistości wiele można się nauczyć. Swoją iskierkę dołożyli tu również Ci, którzy są najważniejsi dla naszgeo bohatera czyli : Prosiaczek, Kłapouchy, Królik, Sowa i Krzyś. Mi otwieranie tej małej, podręcznej pozycji sprawia dużo radości i zawsze poprawia humor. Zobaczcie jak wygląda w środku :

Na wszystkie książki, które pojawiły się w tym wpisie wydawnictwo Egmont ma teraz promocję -30%. 
2 komentarze:

  1. 24 year old Administrative Assistant IV Hamilton Burnett, hailing from Cold Lake enjoys watching movies like Death at a Funeral and Glassblowing. Took a trip to Heritage of Mercury. Almadén and Idrija and drives a Bugatti Type 57SC Atalante. zobacz na tej stronie internetowej

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger