Kreatywnie z szablonami darów jesieni i nie tylko

Chciałabym Wam pokazać niesamowite szablony do pracy kreatywnej stworzone przez ludzi z pasją, którzy zarabiają się po pachy tworząc dla dzieci zarówno potrzebujących wsparcia w przedszkolu do których uczęszczają ich córki jak i wszystkich Was, którzy mają ochotę na odrobinę fantazji we własnym domu z własnymi pociechami. Uwielbiam pokazywać polskie, pełne pozytywnych emocji przedsiębiorstwa, które niosą za sobą ogromny potencjał i myślę sobie, że tych ludzi w naszym życiu po prostu nie może zabraknąć. Polecam całym sercem i chciałabym Wam pokazać jak my się z nimi bawimy...


Niebawem dzień jeża- 10 listopada, później dzień czarnego kota i pluszowego misia- 25 listopada. Być może zdecydujecie się na zamówienie u nich zestawów dla całej grupy przedszkolnej do wyklejania, malowania, kolorowania ? A może chcecie pojedyncze sztuki dla własnych pociech i zabawy w zaciszu domowym? Właściwie pomysłów na tworzenie z szablonami jest nieskończona ilość, ogranicza Was jedynie Wasza własna fantazja... Zobaczcie jak zajmują się ostatnimi czasy moi chłopcy...Jeże, jeżami ale nie zapominajmy o tym jaką mamy obecnie porę roku... Piękna, kolorowa jesień zachęca do pobudzenia wyobraźni i wymyślenia własnych kolorów liści... Czym je wykleimy ? Może pofarbujemy ryż, może użyjemy soczewicy a może po prostu kredki, farby czy pokruszone i ususzone liście pójdą w ruch ?Staś wymyślił sobie, że szablonami można się bawić nie tylko tworząc ale i układając jak puzzle a my z Franiem zgadywaliśmy, z jakiego drzewa pochodzą dane dary jesieni..
Sami o sobie mówią tak...

KARGULEK to firma rodzinna, w której udało się nam połączyć moje umiejętności projektowania z umiejętnościami technicznymi mojego męża, Jarka. Pomagają nam także nasze dwie urocze córki, które uznały za świetną zabawę segregowanie i wkładanie warzyw i innych elementów do gotowych pudeliłek. Kupując nasz produkt wspierasz naszą rodzinę, lokalne małe firmy oraz polską gospodarkę. To co tworzymy jest dobrą alternatywą dla masowej sprzedaży produktów z Chin. Nasze zabawki wspierają ogólny rozwój dziecka, kładąc nacisk na motorykę małą dziecka. Oferta produktowa skierowana jest do dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat (w przybliżeniu). Szczególną uwagę przykładamy do jakości produktu, dlatego używamy certyfikowanych półproduktów.


W ofercie znaleźć można szablony czy puzzle (zabawka spełnia obie funkcje), które wspierają manualny rozwój dzieci i przygotowują je do nauki pisania. Teatrzyki Cieni, które są wykonane z naturalnych surowców. Barwne zabawki wykonane z filcu i elementów tekturowych, drewnianych jak zestaw "Czas na pizzę" lub zestaw "Moje śniadanko" , "Moje słodkości" z ciasteczkami, naleśnikami i wszystkim co potrzebne do zabawy w kuchnię, gotowanie.11 komentarzy:

 1. Pracują aż miło :-)
  Szablony świetne! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne szablony, jak byłam mała miałam podobne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najwięcej takich prac i dekoracji wykonywaliśmy właśnie jesienią. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie prace w jesiennej tematyce :-). Koniecznie muszę coś zrobić z moimi chłopcami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też dziś tworzyłysmy z tymi szablonami i naturalnymi materiałami. Tekturowe szablony mają potencał który można naprawdę kreatywnie wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne prace. Moja Mela też uwielbia kleić i tworzyć ��

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne pomysły. W tym roku z naszym 2,5 latkiem już robiliśmy różne stworki z kasztanów. Maluch niesamowicie to przeżywał, żadna zabawka ze sklepu nie ma szans. Podpatrzę kilka pomysłów i jeszcze zadziałamy.

  OdpowiedzUsuń
 8. ciut kreatywności i prosze jakie efekty!klaudia j

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajne szablony, dają dużo możliwości zabawy. Idealnie by się u nas sprawdziły

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger