Krasnoludki- fakty, mity, głupoty

W ostatnim czasie wiele się w naszym domu wyjaśniło- ginące notorycznie skarpetki, poplątane kable ładowarki, rozlany sok czy klocki porozrzucane po podłodze- poznałam winowajców! Jeśli myślicie, że bałagan robi się sam albo robią go Wasze dzieci to spieszę Wam z wyjaśnieniami, że jesteście w błędzie. To mieszkające w bajkach, opowiadaniach, wyobraźniach ludzikach w czerwonych czapeczkach, które wchodzą do naszego domu bez pytania... Dlaczego zatem ich nie widzicie ? Bo sprytnie chowają się poza zasięgiem Waszego wzroku. Dziś niesamowita książka dla dzieci, która wywołuje mnóstwo radości i pozytywnej energii podczas czytania a właściwie przeglądania bo tekstu tu nie wiele. 


Ponad 465 sztuk krasnoludków- fakty , mity , głupoty , o których do tej pory nie wiedział prawie nikt. Te małe ludziki mieszkają w naszych wyobraźniach od zarania wieku. Nie ma znaczenia czy w nie wierzycie czy nie, ponieważ pewne jest, że w życiu Waszego dziecka pojawią się nie jednokrotnie.  Co byście powiedzieli, gdybyście mogli fantazję przenieśli choć trochę do rzeczywistości ? Teraz macie tą możliwość ! Razem z dziećmi poznacie 3 typy krasnali, zobaczycie jak są skonstruowane, zobaczycie jak wygląda ślimochód, dowiecie się jakie są ich ulubione dyscypliny sportowe i przekonacie się, że nie tylko na ziemi można je spotkać ! Możecie podróżować po kosmosie, wyobrazić sobie, że maluszki w kubraczkach i czerwonych czapeczkach są wśród Was i nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że swoimi poczynaniami wcale nie ułatwiają Wam życia. 


Całość wydana w formacie przekraczającym A4 na grubokartonowych stronach. "Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty " to ponad 465 małych, przypominających ludzi gnomów, którzy pobudzają wyobraźnię najmłodszych czytelników i przywołują chęć lepszego poznania świata. Być może nie wszystkie żartobliwe teksty są rozumiane przez dzieci jednak pewne jest, że pokazując kolejne osoby i przyglądając im się bliżej będą zadawały mnóstwo pytań chcąc poznać ich życie. 

Krasnoludki możecie kupić tu --> klikBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger