Tablica led- nauka poprzez magiczną zabawę

Dziś o niezwykłej tablicy, którą można używać na wiele sposobów. Nauka, zabawa, rysowanie, pisanie, powtarzanie wzorów czy łączenie elementów to tylko kilka propozycji na tą wyjątkową pomoc z serii CAROTINA od firmy LISCIANI. Czas na niezwykłe tworzenie w magicznym wydaniu...Światełka, kolory, błyskotki- które dziecko tego nie lubi ? Jestem pewna, że przy tej zabawce z ogromną przyjemnością usiedliby nawet Ci, którzy nie nawiedzą rysować. 8 trybów podświetlenia sprawią, że Wasza pociecha wieczorem, przy wyłączonych światłach poczuje się jak w bajce. Dzięki mazakom fluorescencyjnym i możliwości wycierania ich suchą ściereczką zabawa jest niekończącą się historią..

W zestawie znajdziecie :
  • szablony rysunków, liter i prostych zadań dla najmłodszych
  • 3 pisaki,
  • wsporniki do używania tablicy w pionie,
  • tablica led.Jak dla nas to absolutny strzał w 10, dzięki któremu możemy się nie tylko bawić ale i uczyć na wiele sposobów. Jeszcze nie raz zademonstruję Wam jej użyteczność na naszym fanpagu --> schwytanechwile zatem obserwujcie...Sponsorem tego wpisu jest firma Dante – dystrybutor wielu cenionych marek zabawek dla dzieci. 


1 komentarz:

  1. 55 year-old Geologist II Hamilton Waddup, hailing from Le Gardeur enjoys watching movies like Godzilla and Taekwondo. Took a trip to Thracian Tomb of Sveshtari and drives a New Beetle. sprawdz moja strone

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger