Paddington- miś, którego kochają miliony dzieci

Dokładnie rok temu 29.12.2017 swoją premierę miała druga część filmu o niezwykle przyjaznym Paddingtonie. Myślę, że zaraz po Misiu uszatku, Kubusiu Puchatku to trzeci z najbardziej znanych misiów. W naszym domu mamy ogromnego fana tego bohatera. Stasiek, gdy byliśmy w Londynie na krótkich wakacjach miał okazję usiąść koło niego w muzeum i poczytać mu książeczkę a w zeszłym roku był w kinie. Nie wiem czy nie był to Stasia pierwszy seans, który przesiedział w całości. Dzięki wydawnictwu JAGUAR mieliśmy niezastąpioną okazję poczytać, pobawić się i jeszcze bardziej zaprzyjaźnić z pluszowym przyjacielem w te święta.Wsponiane przeze mnie wydawnictwo wydało w zeszłym roku 4 książeczki, które zachwyciły nas od pierwszego wejrzenia- dosłownie. Nie mam pojęcia, dlaczego zdecydowaliśmy się na nie dopiero w tym roku jednak wiem, że posiadanie ich zdecydowanie poprawia humor małym twórcom i fanom Paddingtona.

Dwie z 4 książeczek to opowieści - jedna bez zdjęć ze szczegółowo opisaną historią NOWELA FILMOWA, druga dla mniejszych słuchaczy z mnóstwem ekranowych fotek - OPOWIEŚĆ FILMOWA. W serii znajdziecie również książeczki aktywnościowe- HISTORIE NAKLEJKOWE i KSIĘGA GIER I ZABAW Z NAKLEJKAMI.
Paddington od kilku miesięcy mieszka w Londynie w swoim nowym domu.
Często jednak myśli o swojej ciotce Lucy z Peru, a gdy zbliżają się jej 100 urodziny, Paddington pragnie ofiarować jej idealny prezent. Znajduje jedyną w swoim rodzaju książkę, która niestety zostaje skradziona.Czy Paddingtonowi uda się ją odnaleźć? Czy uda mu się wydostać z więzienia, do którego trafił zupełnie przypadkowo ?  
Razem z całym pakietem 4 książek można świetnie się bawić z bohaterem, którego zna i uwielbia cały świat. Dla nas, bohatere kochający marmoladę jest bardzo ważny i czasem wydaje mi się, gdy Staś tak często o nim wspomina, że jest jakby członkiem naszej rodziny :)

 http://wydawnictwo-jaguar.pl/


3 komentarze:

  1. nie wiedziałam,że sa takie fajne książeczki o nim:0 bardzo lubimy całą rodzina tego smakosza marmolady:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubimy misia Paddingtona, bardzo fajna seria książeczek dla małego i większego fana :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger