Dookoła świata z Super Wings

Przyjazne samoloty, znane z telewizyjnej bajki emitowanej codziennie na TVP ABC Super Wings od jakiegoś czasu pomagają moim chłopcom w poznaniu świata. Wydawnicto AMEET w swoich najnowszych pozycjach w  bardzo przejrzysty a zarazem przystępny dla najmłodszych sposób pokazują, że zwiedzaniem palcem po mapie siedząc w domu, może być niezwykle pouczające i przyjemne.


KTO LATA DOOKOŁA ŚWIATA ? ATLAS Super Wings  ( zobacz ) to zbiór miejsc, kolorowych zdjęć i ciekawostek z podróży, w których był Dżetek wraz z przyjaciółmi na szklanym ekranie. Mam wrażenie, że moje dzieci znają każdy odcinek. Czy oby na pewno pamiętają jak nazywa się przekrzywiona wieża we Włoszech albo jak mówi się "chodźmy" po arabsku ? Teraz, możemy sobie przypomnieć najważniejsze ciekawostki z emitowanych już bajeczek. Żeby tego było mało, w tej pozycji znajdują się dwie, rozkładane mapy świata oraz mnóstwo naklejek z flagami i zabytkami każdego kraju. Myślę sobie, że to świetny atlas, który może być tym "pierwszym" Waszego dziecka. Dzięki niemu możecie mieć nadzieję, że w późniejszych latach geografia będzie dla nich lubianą a przy okazji po części poznaną już dziedziną nauki. 
Wydawnictwo wydało ostatnimi czasy również coś dla tych fanów bajki Super Wings, którym sam atlas nie wystarczy i nadal czują niedosyt. Aktywnościowa książeczka z zadaniami do zmazywania to coś, co z pewnością pokocha większość pociech ( ZOBACZ ) .

Wybierzcie się na dłuższą podróż z kolorowymi samolocikami i rozwiązujcie, bawcie się, kolorujcie ile się da... Książeczką może się również bawić rodzeństwo, gdyż mazak na prawdę z łatwością się zmazuje i nie pozostawia śladu po poprzednim rozwiązywaniu..

4 komentarze:

  1. Moja córka byłaby zachwycona, ostatnio uwielbia tą bajkę. A ja lubię przyjemne z pożytecznym :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo lubimy książki od Emeet 😘
    Śliczne ksiazki.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger