Wyjątkowy prezent dla dziadków...

Są takie momenty w życiu, o których chce się pamiętać... Są chwilę, które chce się mieć przed oczami każdego dnia a czas, który spędzony z bliskimi jest absolutnie nie zapomniany... To wszystko warto uchwycić na zdjęciach i mieć zawsze na wyciągnięcie ręki.. Wielkimi krokami zbliża się bardzo ważne święto a czasu na prezent coraz mniej... Warto zadbać o coś szczególnego. O coś co z pewnością zapadnie w pamięciach seniorów... Co w tym roku dane będzie od naszych chłopców?


Z pewnością postawimy na laurki, własnoręcznie wykonane kwiatki i coś do ozdoby mieszkania... Dla nas jednak mimo wszystko to za mało...Uwielbiamy prace kreatywne ale te prędzej czy później mogą stracić swój blask... Czy jest zatem coś, co ponad czasowo będzie cieszyło każde wnętrze i złapie za serce ? 

FOTOKSIĄŻKA. Na rynku można znaleźć sporo firm oferujących tego typu produkty, które pozwalają zachować wszystkie zdjęcia w jednym miejscu. Jaką zatem wybrać najlepszą ? Ja stawiam na markę, którą znam, której ufam i dzięki której wiem, że ani ja ani moim bliscy nie będą zawiedzeni...

PRINTU to zarówno wygoda jak i jakość ! Mnóstwo szablonów do wyboru, łatwość wykonania i szybka wysyłka. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na prezent idealny to podpowiadam Wam, że teraz jest czas idealny... 


Stworzenie takiego foto-prezentu jest dziecinnie proste. Wybieracie szablon/ wzór / motyw, dodajecie zdjęcia, redagujecie teksty i... zamawiacie ... :)
8 komentarzy:

 1. Fotoksiążki są świetnym prezentem na różne okazje. Sama zrobiłam już trzy będące podarunkami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł! Trendy Mama

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, u nas się bardzo sprawdziło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne źródło inspiracji taki post.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię fotoksiążki znacznie bardziej niż albumy

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotoksiążki są wspaniałym prezentem, nigdy się nie starzejącym, zawsze przynoszącym radość, chętnie się powraca do wspomnień. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam książki Printu! Mam świąteczne i wakacyjne, to cudowna pamiątka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pewna, że dziadkowie ucieszyli się z takiego prezentu!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger