Akademia mądrego dziecka- książki, które kochają maluchy

Są takie książeczki w każdym domu, które dzieci są w stanie pokochać od pierwszego wejrzenia. Mówi się, że " nie ocenia się książki po okładce" ale te z AKADEMII MĄDREGO DZIECKA zdecydowanie można oceniać. Chciałabym Wam je krótko opisać i pokazać na filmiku niezwykłość tych pozycji...


Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.Dzieci są niezwykle ciekawe świata. Uwielbiają dotykać, odkręcać, wyciągać, mieszać- doświadczać. Kolorowe, kartonowe pozycje od wydawnictwa Egmont, które chcę Wam dziś pokazać świetnie im to umożliwiają a zarazem w przystępny sposób zachęcają do sięgania po książki od najmłodszych lat.
Na końcu każdej pozycji z ruchomymi obrazkami znajdziecie prostą zagadkę, która pozwoli Wam zweryfikować ile z całości zapamiętała Wasza pociecha. 

  Zobaczcie na filmiku jak prezentują się najnowsze pozycje w środku...


Wszystkie  tytuły z serii możecie znaleźć tu --> KLIK

6 komentarzy:

 1. świetne sa te książeczki- szkoda że nie było takich jak my bylismy mali:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy kilka z tej serii. Bardzo fajne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie mamy, ale strażacy to jest to :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śledzę mocno nowości dla maluchów ale takiego czegoś nie widziała- genialne!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy mój synek był mniejszy uwielbiał takie książeczki!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger