Kodowanie i symetria dla początkujących

Stworzyłam dla Frania proste obrazki, które zarówno wesprą go w nauce początkowej kodowania jak i pomogą wytłumaczyć mi na czym polega zasada symetrii. Z pewnością takie zabawy pomogą mu w przyszłości w lepszym zrozumieniu królowej nauk - matematyki. Chciałabym się z Wami podzielić naszymi pomocami więc jeśli tylko chcecie klikajcie na obrazek prawym klawiszem myszki i zapiszcie u siebie na komputerze po czym drukujcie ile wlezie :) Bawcie się dobrze...
Wrzucam po dwie strony- jedna do wydruku i od razu dokończenia drugiej połowy a jedna do całościowego stworzenia samemu ( troszkę trudniejszy poziom ).


Tu możesz pobrać plik pdf --> POBIERZ PDF

8 komentarzy:

 1. Nie będę ukrywać,że takie posty lubię najbardziej, chętnie zabawimy się w piksele z dziećmi, pobieramy pdf-a

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ciekawy pomysł. dzięki za inspirację! przyda się w odpowiednim czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja! zabawa, która zmusza do myślenia :) klaudia j

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubimy takie rozwijające zabawy. Mamy mozaikę, którą wykorzystujemy w podobny sposób.

  OdpowiedzUsuń
 5. 56 year-old Structural Analysis Engineer Jedidiah Aldred, hailing from Victoriaville enjoys watching movies like Funny Bones and hobby. Took a trip to Longobards in Italy. Places of the Power (- A.D.) and drives a Sonata. Wypisz swoj adres url

  OdpowiedzUsuń
 6. prawnik rzeszów - Jesteśmy prawnik-rzeszow.biz, kancelarią prawną z siedzibą w Rzeszowie. Jesteśmy małą kancelarią, dopiero zaczynamy swoją działalność, dlatego potrzebujemy dotrzeć do większej liczby osób. Oferujemy usługi prawnicze i musimy rozpowszechnić naszą nazwę, więc jeśli masz czas, aby napisać o nas, będziemy wdzięczni. Chciałabym podziękować za poświęcony czas, ponieważ wiem, że jesteście bardzo zajęci i naprawdę to doceniamy. Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie krępuj się pytać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo proste zajęcie dla dzieci, ale bardzo rozwijające. Dzieciaki lubią takie zabawy i spędzanie czasu. Super pomysł.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger