Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek. Kotociaki

Wydawnictwo Egmont wydało w tym miesiącu nowości, które niezwykle mocno przypadły do gustu mojemu młodszemu dziecku. Dziś pierwszy wpis, w którym chcę pokazać baaardzo kolorowe perypetie trzech, głównych bohaterów - Budynia, Pianki i Krakersa. Nie są one jednak jedynymi kociakami z ferajny. Już same imiona mocno zaciekawiają a dla nas te rudziaki są absolutną nowością. Nie znaliśmy ich do tej pory i cieszymy się, że pojawiły się w naszym domu.


W tej serii ukazały się : 


Staś jak widzicie nie zastanawiał się długo nad wyborem. Poprosił bym ja czytała opowieści a on sam zabrał się najpierw za malowanie wodą po czym gdy wszystkie strony pozostawił do wyschnięcia przejął kontrolę nad kolorowanką z naklejkami.

Naklejki nie są tu przypisane do konkretnych stron więc może z nich powstać osobna historyjka na białej, czystej kartce np A4. 

Na wyższy poziom wskakuje tu zeszyt z zadaniami, który rozwiązywać zaczął Franek. Nasze ulubione sudoku z naklejkami, zagadki logiczne, szarady słowne, prosta matematyka, labirynty, poszukiwanie różnic, kodowanie - wszystko co uwielbiają dzieci.  Zadania są tu znacznie zróżnicowane więc odnajdą się tu zarówno 5 jak i 7 latki. 
Pianka, Budyń i Krakers to trzy rude koty, których perypetie rozbawią cię do łez! Sprawdź, co się stało, gdy kociaki zapragnęły zostać superbohaterami, weź udział w wyjątkowym konkursie tańca, stań do rowerowego wyścigu, naucz się konstruować latawce i pomóż kociakom rozdawać paczki, które zgubił kot pocztowy! 
Poznaj słodką Babeczkę, łebskiego Lukra, ponurego Borysa i całą resztę kociego towarzystwa. W świecie kotociaków wszystko zawsze dobrze się kończy, a kluczem do sukcesu jest przyjaźń i współpraca!


3 komentarze:

  1. Jejku jakie fajne widoki😍tak sobie rozwiązują..każdy ma coś dla siebie.Suuper

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku jakie fajne widoki😍tak sobie rozwiązują..każdy ma coś dla siebie.Suuper

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger