DZIEŃ W KTÓRYM HENIŚ POZNAŁ...

Znacie Henisia ? To mały, bardzo sympatyczny chłopczyk, który poznaje świat rozmawiając z przedmiotami, zwierzętami i bardzo chętnie zaprasza nas do wspólnego przeżywania przygód. Te bardzo fantazyjne opowiadania poznaliśmy już na ekranach telewizorów a dziś cieszymy się, że wydawnictwo EGMONT pozwala nam cieszyć się wydanymi niedawno niezwykłymi egzemplarzami z tym bohaterem. Przyznaje szczerze, że zdecydowanie bardziej wolę dzieciom czytać, rozwiązywać wspólnie zadania w książkach niż ślęczeć przed szklanym ekranem i jestem zachwycona nowościami  i NOWĄ KOLEKCJĄ BAJEK. Poznaj Henisia – ciekawskiego i uroczego chłopca, który uwielbia zabawę! Heniś spotyka nowych znajomych, z którymi się zaprzyjaźnia. Razem codziennie przeżywają niesamowite przygody. Historie z tej książeczki opowiadają zarówno o wielkich chwilach, jak i o małych codziennych radościach każdego przedszkolaka. Ponadto uczą otwartości i pomagają zrozumieć otaczający nas świat. Dołącz do Henisia oraz jego przyjaciół!
Wydawnictwo Egmont poza krótkimi bajkami o Henisiu wydało również 3 zachwycające pozycje z ulubionym bohaterem najmłodszych. Są to:


- wesoła kolorowanka, 
- zeszyt zadań 
- wodne kolorowanie.


 Wszystkie wręcz idealne dopasowane do zainteresować Stasia a przy okazji poziom trudności jest bardzo wyważony- ucieszy się z nich każdy maluch w wieku około 3/4 lat ( dla starszych zadania będą za łatwe ). Tej pozycji chyba nie trzeba Wam przedstawiać ? To rewelacyjna kolorowanka dla tych , którzy kochają używać pędzli i rodziców, którzy nie chcą by ich pociecha w danej chwili się ubrudziła. Czyst woda, pędzelek/ paluszki i zaczynacie przygodę z artyzmem... Koloruj ilustracje i czytaj o codziennym życiu dzieci, roślin, zwierząt, pojazdów, ubrań, instrumentów muzycznych i wszystkiego, co nas otacza.


Czy jesteście gotowi na niezapomniane chwile z Henisiem i jego przyjaciółmi? Przed tobą długie godziny zabawy – chwyć ołówek, flamaster lub długopis i daj się porwać fantastycznym zadaniom, od których ciężko się oderwać. 
„Zeszyt zadań” to książka pełna zagadek, łamigłówek, wykreślanek i fantastycznych naklejek, które sprawią, że ta zabawa będzie jeszcze lepsza!3 komentarze:

  1. Wodne kolorowanki moja córka uwielbia je.Bajki o Heniusiu również znamy

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córka nie przepada za Heniusiem ale kolorowanki wodne uwielbia więc i te na pewno by się jej spodobały ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mimo, że cały czas obracam się w około-dziecięcej tematyce - Henisia jeszcze nie poznałam! Chyba muszę sporo nadrobić!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger