Zestaw małego majsterkowicza- idealny pomysł na prezent świąteczny

Zabawy inscenizowane są bardzo ważnym elementem rozwoju każdego dziecka. Któż z nas nie miał w dzieciństwie marzeń o byciu fryzjerem, kasjerem, listonoszem, nauczycielem itp ? Domniemam, że każdy choć raz próbował swoich sił w jakimś zawodzie, który mógłby być jego nadzieją na przyszłość. Nie zawsze doczekujemy by fantazje z dzieciństwa spełniały się w dorosłości jednakże samo odgrywanie ról jest bardzo ważne. Dlaczego? Niezwykle pobudzamy naszą kreatywność, wyobraźnię, uczymy się, że aby coś dostać należy na to zapracować, współuczestniczymy w grupie dzieci ( zdecydowanie ciekawiej odgrywa się scenki o których mowa w większym gronie), często uczymy się o roli pieniądza itp. itd. Pozytywnych aspektów jest multum więc i my postanowiliśmy iść tym tropem i podążając za dzieckiem chcielibyśmy pomóc młodszemu w rozwijaniu swojej pasji jaką jest "wiercenie dziury w całym..." ( choć nie dosłownie) ;-) Staś obserwując tatę, który z racji wykonywanego i wyuczonego zawodu często używa narzędzi oraz brata, który uwielbia pomagać przy męskich pracach domowych i remontach- zapragnął być jak oni.  Znając jego możliwości postanowiliśmy, że w jego wieku warto zadbać o 100% bezpieczeństwo i wybraliśmy niezwykłe, drewniane pomoce, które znalazły się w jego pokoju. 

Na stronie https://mamabrum.eu/  zamówiliśmy zestaw małego majsterkowicza, który okazał się absolutnym strzałem w 10 .

W zestawie znajdziecie :

 • Stabilny stół roboczy 
 • Narzędzia (młotek, piła, śrubokręt, klucz, winkiel)
 • Wiele dodatkowych akcesoriów które można dowolnie łączyć, przykręcać, odkręcać (śruby, nakrętki, drewniane deseczki z otworami, klocki z dziurkami- aż 75 elementów )
 • Tablice kredową 
 • Rolkę papieru wyciąganą z blatu 
 • Imadło - Z łatwością przytrzymasz naprawiane elementy.
 • Półki na akcesoria
 • Uchwyty na narzędzia - Miej wszystko pod ręką. Całość teoretycznie jest Stasia ale już przy samym składaniu świetnie bawił się Franio wraz z tatą- bardzo się w to zaangażował . Nie wykluczone, że on również często będzie zasiadał do stołu z narzędziami gdyż wspólna zabawa jest jak już wspomniałam najlepszą formą spędzania czasu ;-)


Powstało cudo, które niemalże od razu zachęciło do zabawy naszego 5 latka...


 


Ta zabawka idealnie łączy ze sobą cechy edukacyjne z zabawą.
 • Rozwija sprawność manualną
 • Rozwija umiejętności motoryczne
 • Rozwija wyobraźnię przestrzenną, ćwiczy koncentrację
 • Ćwiczy koordynacje oko-ręka
 • Uczy kreatywności i logiki


DREWNIANY ZESTAW MAJSTERKOWICZA --> klik

MAMABRUM na  facebooku --> KLIK5 komentarzy:

 1. Wow ale świetny zestaw.Bardzo cenię sobie drewniane rzeczy-myślę ze taki prezent byłby idealny dla naszego baranka-dzięki za pomysł

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw dla przedszkolaka... i do tego drewniany - to jest to ✊

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój czteroletni synek uwielbia majsterkowanie. Często pomaga tacie w warsztacie. Na urodziny kupiliśmy mu zestaw narzędzi, ale taki stół na pewno by go zachwycił. Mógłby tam włożyć również swoje narzędzia. Dużą zaletą jest to, że zestaw jest drewniany. Szkoda, że nie zdążymy zamówić na święta, bo z pewnością Szymek byłby zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę z innej beczki, ale jak to widzicie? https://joniak-galeria.pl/wystawy/ Wystawa malarstwa w Krakowie - czy warto? Można znaleźć coś sensownego na inwestycję? Coś, co zrobi różnicę?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger