Kwarantanna z dzieckiem- podsumowanie pierwszego tygodnia projektu wiosennego

Kwarantanna to ciężki czas dla każdego rodzica- postawiono nas przed nie lada wyzwaniem- kilka tygodni z dziećmi w domu bez placów zabaw, bez sklepów, bez bibliotek, szkoły i zajęć dodatkowych typu angielski, tańce czy robotyka ..  Co robić gdy ogłaszają przymusowe siedzenie w domu ? Wraz z blogami POMYSŁOWE SMYKI i ZWARIOWANE TRIO podjęłyśmy wyzwanie i mamy zamiar inspirować Was do wspólnego spędzania czasu i tworzenia kreatywnych prac plastycznych. Nie zależnie od tego czy Wasze dzieci mają 2, 5 czy 10 lat, z każdym możecie usiąść, pobudzić fantazję i działać ! Wchodzicie w to ?


 Nadszedł czas na podsumowanie pierwszego tygodnia naszej zabawy i projektu #zostańwdomu. . . Średnio co dwa dni wraz z dziewczynami, z którymi współpracuję zmieniamy tematy i w ten sposób przyjemnie spędziliśmy pierwszy tydzień z : wiosennymi kwiatami, owadami i częściowo ze zwierzętami ( w poniedziałek ciąg dalszy). Z mojej strony czekały na Was również karty do pobrania ( KLIK ), które bardzo chętnie pobieraliście z czego się bardzo cieszę ;-) Zobaczcie jak się bawiliśmy do tej pory...


Zapraszam Was na blogi POMYSŁOWE SMYKI i ZWARIOWANE TRIO po jeszcze więcej inspiracji... 


3 komentarze:

 1. 😃Nie sądziłam, że te projekt spowoduje u mnie tylr radości a przede wszystkim odwróci uwagę od tego wszystkiego chodź na chwilę. Świetne pomysły i już widzę nasz kolejny zainspirowany Wami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u nas to samo... zmotywowałyście mnie niesamowicie :*

   Usuń
 2. Wspaniale spedzony czas z dziećmi, czadowe pomysły i wzajemna motywacja ➡️ ten projekt to był strzał w dziesiątkę ✊🤩 A Wasze prace fantastyczne i jaką pokaźną kolekcję stworzyliście... BRAWO!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger