Pierwsze origami wydawnictwo Egmont

Zamawiając te książeczki zastanawiałam się, czy nie będą za trudne dla Franka ( u Stasia wiedziałam, że nie ma opcji na składanie). Spodziewałam się tu samych instrukcji ewentualnie arkuszy do wykonania danych elementów i gdy tylko otworzyłam przesyłkę z tymi pozycjami bardzo zaskoczyło mnie ich wnętrze. Zobaczcie sami co znajduje się we wnętrzu każdej z książeczek i jak z pierwszymi origami radził sobie nasz starszy syn.

Wydawnictwo Egmont wydał niedawno najnowszą pod serię PIERWSZE ORIGAMI serii AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. To świetna okazja do ćwiczenia motoryki małej, skupienia uwagi i pracy z instrukcją, krok po kroku. Jeśli Wasze dziecko uwielbia prace manualne to ten zestaw jest z pewnością dla niego !

Każda książeczka zawiera wierszyk o danym zwierzątku lub pojeździe, który z powodzeniem przeczyta samodzielnie dziecko, które dopiero uczy się czytać. Dla Frania to ogromna frajda, gdy może przeczytać bratu całą książeczkę zupełnie sam. 

Na końcu znajdziecie 4 kolorowe arkusze i wspomnianą już instrukcję, w której krok po kroku w przystępny sposób pokazane jest w jaki sposób wykonać dany element.W ofercie wydawnictwa EGMONT znajdziecie :


ORIGAMI TO ŚWIETNA ZABAWA.... Polecamy !

3 komentarze:

 1. Mamy kaczkę i żabę:) teraz jak tylko kartka gdzieś leży w momencie powstają zwierzaki:)świetne te książeczki i bardzo fajne dla pierwszoklasistów do czytania.Monika F

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie... nasz pierwszoklasista zachwycony bo sam może przeczytać całą książeczkę :D

   Usuń
 2. Fajne te książeczki... myślałam, ze dla smyków będą zbyt proste, a tu proszę - super zabawa dla małych i dużych :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger