sobota, 13 czerwca 2020

Ohyda- niezwykła książka o obrzydliwościach

Ileż to ciekawostek można dowiedzieć się o kupie, sikach i innych obrzydliwościach ? Najbardziej trafiająca w gusta dzieciaków książka, która wywołuję obrzydzenie u starszej części populacji. Szczerze przyznam, że nie spodziewałam się tak częstego zaglądania i chęci poznania kolejnych wieści zarówno przeze mnie jak i Franka na temat tego, co wcześniej mogłoby się wydawać okrutnie odrażające... Wiem, nie brzmi to wszystko o czym dziś piszę zbyt pięknie jednakże musisz uwierzyć mi na słowo, że z tej książki zdobędziesz wiedzę, o której do tej pory Ci się nawet nie śniło. Czy jest Ci ona do czegoś potrzebna ? Z założenia uważam, że lepiej wiedzieć więcej niż mniej. Nigdy nie wiesz czym zaskoczą Cię Twoje dzieci i jestem wręcz przekonana, że będą słuchać z otwartą buzią ciekawostek z kolejnych stron tej pozycji... 


OHYDA- MAŁA KSIĘGA OBRZYDLIWOŚCI to zbiór wiadomości o wydzielinach różnych zwierząt, które przedstawione są w bardzo przystępny i zabawny sposób. Na końcu znajdziecie test do wykonania z dzieckiem, rodziną bądź przyjaciółmi, który z pewnością wywoła w Was nie jeden uśmiech bądź zażenowanie ( myślę, że raczej to pierwsze).

"Wszy na przekąskę, siusiu jako osobista wizytówka, plucie trującą flegmą, śpiwór z glutów, bombardowanie kupą, odstraszanie smrodem, perfumy z wymiocin, odchody dla ochłody czy smarki jako witaminy... tylko nie próbujcie robić tego sami w domu..."

Książka do nabycia tu --> KLIK


1 komentarz: