Batman- opowiadanie łączone z komiksem

 Opowieść obrazkowa BATMAN to nowość w naszej biblioteczce... Łączy ze sobą elementy komiksu, z którym nie mieliśmy jeszcze zbyt dużego doświadczenia i opowiadań o znanym Frankowi bohaterze. Dynamiczna całość z jednej strony zachęci dzieci do czytania, a z drugiej strony – do sięgnięcia po klasyczne komiksy.

W książce znalazły się dwa opowiadania o Batmanie. W pierwszej historii jego przeciwnikiem jest łotr znany jako Dwie Twarze. To za jego sprawką znika pół posągu, pół obrazu, połowa pieniędzy z banku. Jaki motyw kryje się za serią zuchwałych kradzieży? W drugim opowiadaniu Batman zmierzy się z Kobietą-Kotem. Tym razem złodziejka próbuje powiększyć swoją kolekcję o dwa niezwykłe cenne kocie posągi bogini Bastet. Czy Batmanowi uda się pokrzyżować jej szyki? Choć bohaterami opowieści zawartych w tej książce są dobrze znani starszym czytelnikom złoczyńcy, zarówno grafika, jak i tekst historii zostały przystosowane do możliwości percepcyjnych nieco młodszych odbiorców.


Autor: opracowanie zbiorowe

Ilustrator: DC Comics

Tłumaczenie: Regina Mościcka

Oprawa: miękka

Objętość: 64 strony

Format: 148x210

Cena: 19,99

ISBN: 978-83-276-5917-0

Grupa docelowa: 3-7 lat

Premiera: 16.09.2020KSIĄŻKĘ ZNAJDZIECIE TU -->


5 komentarzy:

 1. Nie przepadam za superbohaterami, ale młodzi czytelnicy już jak najbardziej tak, zatem będą zadowoleni z przygody. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny komiks, ja nawet filmy lubię oglądać z takimi bohaterami, przecież to jest niby bajka , ale nie taka zwykła :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka idealna na początek przygody z komiksami. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy również tą książkę, moi synowie są nią zachwyceni. Myślę, że to udane połączenie opowieści obrazkowej i tekstu

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś dla chłopców:), fajna propozycja na prezent

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger