Trolle 2 książkowo

 Odkąd ukazał się w kinie zwiastun nowej bajki z przecudnymi trollami w akcji wiedziałam, że nie uniknionym będzie pójście na nie z moimi chłopakami. Wydawać by się mogło, że to bajka typowo dla dziewczyn ale u nas nie ma takich podziałów- jak się chłopakom bajka podoba to nie zależnie czy jest ze słynnymi lalkami w tle czy autami po obejrzeniu zapowiedzi wspólni rozważamy czy na nią iść. Musicie wiedzieć, że Staś od dawien dawna jest największym kino maniakiem w naszej rodzinie a jak jeszcze na tapecie jest coś muzycznego to wiem, że to będzie ogromny hit. 

Jeszcze przed pójściem na przedpremierowy seans na wielkim ekranie wypatrzyłam w internecie książeczki aktywnościowe i opowieści o głównych bohaterach- przesłodkich trollach. Wydawnictwo Harper Kids sprawiło nam tym samym ogrom radości i pozwoliło zapowieść się z fabułą jeszcze przed pójściem do kina. Czy pozycje papierowe są warte kupienia ? Zobaczcie sami...

TROLLE 2 NOWA KOLEKCJA BAJEK
Książka zawiera opowieści napisane na podstawie filmów Trolle i Trolle 2 i dwa dodatkowe opowiadania ze świata Poppy, Brancha oraz ich kolorowych przyjaciół. Przeżyj raz jeszcze przygody trolli, które wyruszają na odsiecz swym towarzyszom porwanym przez Bergenów. Przeczytaj o niezwykłym zwierzątku, które pojawiło się w Trollowicach, i o poszukiwaniu jegomościa pozostawiającego brokat na wszystkim, czego dotknie. Wybierz się w niebezpieczną podróż do krain zamieszkałych przez inne, nie zawsze pokojowo nastawione, plemiona trolli i przekonaj się, czy królowej Poppy uda się zjednać sobie przyjaciół również tam. 
Ten zbiór opowiadań to prawdziwa gratka dla fanów niezwykłej animacji Dreamworks!
Świetna książeczka aktywnościowa z aż 32 stronami różnych aktywności, w której każdy maluch znajdzie coś dla siebie dzięki różnorodnym poziomom trudności. Puzzle, kolorowanki, łamigłówki, krzyżówki i trudniejsze sudoku a dodatkowo 600 naklejek z ulubionymi trollami...
Zadania pomagają kształtować sprawność manualną, spostrzegawczość, zdolność logicznego myślenia i kreatywność. Wszystkie te umiejętności przydadzą się na pierwszym etapie edukacji!

Niezbyt skomplikowana kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty. Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny znaleźć się na poszczególnych elementach ilustracji. Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana przez malucha postać wygląda tak, jak w ulubionej kreskówce!

5 komentarzy:

 1. Fani Trolli będą zachwyceni! A że nowy film już jest na ekranach kin, to to grono zapewne niedługo się powiększy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trolle uwielbiamy, ale chwilowo odpuszczamy sobie kino, nie kuszę losu. Natomiast książeczki to całkiem co innego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dziewczyny przepadają za Trolami a teraz wybieramy się do kina na Trolle 2 :D ale jest radość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo polecamy... Nasz młodszy syn przetańczył pół filmu a starszy wypytywał po filmie jakie jeszcze mogą być rodzaje muzyki...

   Usuń
 4. Oglądałyśmy film, dziewczyny zachwycone obie kochają taniec i muzykę. Myślę że te książki będą dla nich kontynuacją zachwytu filmem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger