IQ LINK - ŁAMIGŁÓWKA NIE TYLKO DLA DZIECI

 Dziś chciałabym Wam pokazać grę, do której sama zasiadam gdy chcę się odprężyć lub odpocząć po ciężkim dniu. Od zawsze uwielbiałam łamigłówki. Jako dziecko łapałam za krzyżówki dla dzieci, wykreślanki i rebusy- rozwiązywanie ich sprawiało mi ogromną przyjemność. IQ LINK to gra dla jednego gracza z pięcioma różnymi poziomami trudności - może grać zarówno dziecko od 8go roku życia jak i dorosły, który chce zmierzyć się z logiczną łamigłówką.

Jestem przekonana, że SMART GAMES zna większość z Was. Przeważnie zasada zabawy jest ta sama- układamy dane elementy według określonej zasady i staramy się dokończyć wzór- tu jest dokładnie tak samo... Wydaje się banalnie proste ? Musicie wiedzieć, że klocków jest 36 a miejsc na planszy tylko 24. Otwarte pierścienie łączą się z kulkami ale tylko jak je odpowiednio ułożysz...


Przykładowo tu układam propozycję nr 13 a poniżej pokazuję Wam już dokończone zadanie. To akurat poziom najłatwiejszy, od tego się zaczyna ;-)Tu po kolei 5 poziomów, które oznaczone są na stronach różnymi kolorami...
To gra kompaktowa, którą możecie zabrać np. w podróż. Dzięki jej małym kształtom zmieści się do każdej torebki lub plecaka i umili wolny czas. Warto dodać, że gry w wersji polskiej trafiły na nasz rynek dzięki staraniu IUVI GAMES i hurtowni Ateneum. Znajdziecie ją w dobrych sklepach z grami...4 komentarze:

 1. Widziałam to na żywo,świetna sprawa - zarówno dla dzieci,jak i dla dorosłych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Po raz pierwszy widzę to cudeńko. Bardzo mi się podoba. Rewelacja. Mam pomysł na prezent na Mikołajki.

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwszy raz spotykam się z taką grą. Świetna! Na pewno zapisuję by wykorzystać ją jako prezent dla dzieciaków :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku kolejna świetna propozycja, kurcze dobrze że na Mikołaja jeszcze czas!!!! koniecznie musze kupic naszym dziewczyną i mi:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger