Jaś i fasolowe drzewo- SMART GAMES dla najmłodszych

 Czas na kolejną odsłonę wspominanych przeze mnie już gier z serii SMART GAMES. Dziś będzie coś dla młodszych dzieci 4-7 choć przyznam szczerze, że i ja się fajnie przy tym bawię :) Gra, którą Wam tu dziś przedstawię jest jednoosobowa, ma ruchome elementy i polega na odtworzeniu danego wzoru. Czy uda się Waszym pociechom doprowadzić Jasia do zamku, który znajduje się gdzieś wysoko w chmurach ?

Jestem przekonana, że większość z Was zna historię, która kryję się w tym pudełku. Jaś i fasolowe drzewo to znana od lat bajka ciesząca się niezwykłą popularnością wśród dzieci. Jeśli jakimś cudem umknęły Wam szczegóły tej historyjki do zestawu dołączona jest książeczka, która dzięki temu, że posiada same obrazki może być niesamowitą okazją do wspólnego tworzenia własnego opowiadania wraz z dzieckiem. Być może uda Wam się odkryć jakieś niesamowicie ważne szczegóły nieznane dotąd nikomu z nas? ;-) Cała gra to 60 różnych kombinacji spadających klocków, które swoim dźwiękiem i ustawieniem sprawiają ogromną radość najmłodszym. Nie wszystkie zadania udaje się rozwiązać za pierwszym razem ale to pokazuję, że warto dążyć do końca i nie poddawać się przy porażce. Dzieci uczą się wytrwałości i naprawiania popełnianych błędów. Dodatkowo dzięki tej rozgrywce ćwiczymy logiczne myślenie, koordynację ręka- oko i spostrzegawczość . Tu również pojawiają się różne posiomy trudności- od najłatwiejszego do najtrudniejszego.
W skład gry wchodzą:

  • 10 dwustronnych klocków
  • specjalna zielona drabinka
  • figurka zamku wśród chmur
  • książeczka z 60 zadaniami i ich rozwiązaniami
Warto dodać, że gry w wersji polskiej trafiły na nasz rynek dzięki staraniu IUVI GAMES i hurtowni Ateneum. Znajdziecie ją w dobrych sklepach z grami... 1 komentarz:

  1. Rewelacyjna ta gra!!! kolejna świetna propozycja od Tej firmy widze u Ciebie!! jestem nimi oczarowana

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger