Minecraft ostatnie starcie

 Czas na ostatnią propozycję lutowych nowości książkowych od wydawnictwa HARPER KIDS. Grę Minecraft zna zapewne większość dzieci w wieku od 6 do 15 lat. To gra, w której rozmieszcza się bloki, przeżywa przygody generując kolejne światy pełne gór, jaskini, oceanów, pustyni i dżungli. Kwadratowe postacie, zwierzęta - właściwie wszystko tu jest zbudowane z kwadratowych bloków. Wydawnictwo HARPER KIDS chcąc oderwać maluchy od komputera wydało serię kilku książek, w której możecie znaleźć między innymi tą, którą dziś Wam pokazuję. 


Czwórka uczniów ze szkoły Woodsword Middle zostaje poproszona przez jednego z nauczycieli o przetestowanie na Minecrafcie specjalnych, ulepszonych gogli do gry w wirtualnej rzeczywistości. Gracze są wytrawni, lecz gdy okazuje się, że nowe gogle przenoszą wprost do świata gry, zaczyna się walka o przetrwanie… Zaczyna się ich ostatnia przygoda w świecie gry.

Kolejna odsłona przygód Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi, czyli szósta już część z serii powieści pt. „Kroniki Woodsword”, których akcja toczy się w świecie Minecrafta.

Co ciekawe w Polsce od 2014 roku poradniki i książki dla graczy Minecraft sprzedały się w ponad milionowym nakładzie. 


Ksiazke w promocyjnej cenie dostaniecie tu: https://egmont.pl/Minecraft.-Ostatnie-starcie,46261254,p.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger