Minecraft: Dungeons- łamigłówki z naklejkami

Fenomen gry MINECRAFT nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a prawdziwego rozpędu nabrała w 2014 roku, gdy twórca gry, studio Mojang, zostało kupione przez koncern Microsoft.  Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się książki i poradniki dla graczy – dotychczas w Polsce sprzedało się ponad milion egzemplarzy. 

W ofercie wydawnictwa HarperCollins Polska dostępne są jedyne na rynku oficjalne poradniki i książki na licencji studia Mojang. Dzięki zawartej w nich wiedzy, fani gry uzyska bezcenne wskazówki dotyczące funkcjonowanie w tym niebezpiecznym, ale fascynującym świecie. Dzięki nim możesz zostać budowniczym, wojownikiem, a nawet prawdziwym ekspertem!


Kolejna fantastyczna propozycja dla fanów jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów!

Dzięki tej niezwykłej książce pełnej zadań i łamigłówek wszelkiego rodzaju przeniesiesz się do świata gry Minecraft: Dungeons. Tu czeka na ciebie masa atrakcji i niebezpiecznych przygód: walka z mobami, wyzwania związanez ochroną niewinnych osadników, a może nawet starcie z samym Arcyzłosadnikiem! Rozwiązuj sudoku, układaj wyrazy z rozsypanych liter, szukaj dróg w labiryntach, przyklejaj naklejki i baw się dobrze w świecie Minecrafta!

Autor: Craig Jelley
Ilustrator: Ryan Marsh
Tłumaczenie: Anna Hikiert
Oprawa: miękka
Objętość: 32 strony
Format: 216x285
Cena: 26,99
ISBN: 978-83-276-6041-1
Grupa docelowa: 8-12 lat
Do kupienia tu : KLIK
1 komentarz:

  1. Cos dla naszej córki- dziewczynka a bardzo lubi ten kwadratowy świat:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger