Majowe nowości dla najmłodszych od HarperKids

 Akademie mądrego dziecka i ich cudowności zna już pewnie każdy z Was. Dziś mam Wam do pokazania zarówno coś z tej serii jak i totalną dla nas nowość CZIPU CZAPU, która służy nie tylko do czytania ale i wspólnej zabawy a nawet terapii... Obie serie bardzo kolorowe z kartonowymi stronami przyjaznymi najmłodszym od roczku do lat 3-4. Ciekawi? Zapraszam do dalszej części wpisu...Akademia Mądrego Dziecka to opracowana przez polskich ekspertów nowoczesna seria edukacyjna wspierająca kompleksowy rozwój dzieci. „Pierwsze słowa” to podseria książeczek Akademii Mądrego dziecka dla dzieci i rodziców do wspólnego oglądania i czytania. Ruchome elementy, doskonale wspierają rozwój maluchów i rozwijają sprawność manualną. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie uczą się nowych słów.


NA BUDOWIE

Jakie maszyny pracują na budowie? Jakie przedmioty używa budowniczy? Odpowiedź kryje się w kartonowej książce z przesuwanymi obrazkami.Jakie mamy pory roku? Co pada jesienią? Co wyrasta z ziemi wiosną? Odpowiedź kryje się w kartonowej książce z przesuwanymi obrazkami.

 CZIPU CZAPU- ZABAWY Z RUCHEM


To nowa seria kartonowych książeczek wspomagająca rozwój młodszych dzieci. Jej bohater, chłopiec o imieniu Czapu Czipu ma wielką papierową czapkę, która jest jak czarodziejski kapelusz - potrafi naśladować ludzi, zwierzęta i przedmioty, szykuje różne zagadki i zabawy.  W każdej z czterech części Czapu Czipu uczy się naśladować różne zwierzątka: małpkę, rybkę, wiewiórkę i kotka, a czytelnicy chętnie dołączają do zabawy. Wykonują ćwiczenia stymulujące motorykę dużą, co świetnie rozwija układ nerwowy i sprawność fizyczną. Znakomita pomoc dla rodziców, pedagogów i terapeutów! Proste historie, kolorowe ilustracje i zadania inspirujące do wspólnej zabawy.

• zagadki dźwiękowe, wizualne i ruchowe dla dzieci w wieku 0-3 lat

• doskonała pomoc dla terapeutów, pedagogów, logopedów

• proste historie, wyraziste, kontrastowe barwy i kształty pomagają dziecku poznawać świat i rozwijać się

• zabawy inspirujące do wspólnej zabawy.

W serii Czapu Czipu ukazały się również cztery książki z cyklu „Zabawy z wyobraźnią”: „Co tak kapie?”, „Co tak człapie?”, „Co tak skrobie?” oraz „Co tak świszczy?” wspierające naukę mowy i inspirujące do wspólnej zabawy.
1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger