Przygody Misia Paddingtona- nowa kolekcja bajek

 Znacie malutkiego misia w niebieskim kubraczku, z czerwonym kapelusikiem i kanapką z marmoladą co zwie się Paddington ? To ulubiony bohater Stasia od dawien dawna. Gdy zobaczył go w jednym z Londyńskich muzeów kilka lat temu a później w bajce na ekranie niemalże pokochał go miłością bezwarunkową. Dziś mamy okazję czytać za sprawą wydawnictwa Harper Kids przygody o niedźwiadku znane z telewizji w formie pisanej. Bardzo nas to cieszy...

Pochodzący z Peru niedźwiadek pewnego dnia pojawia się w wielkim mieście o nazwie Londyn. Spotyka tu przesympatyczną rodzinkę, która po pewnym czasie postanawia go adoptować. Razem tworzą niezwykłą rodzinę a ich wspólne przygody zachwycają zarówno maluchy jak i ich rodziców.  Opowiadania publikowane w tym tomie ukazują się w języku polskim po raz pierwszy, a duże litery i niewielka ilość tekstu na stronie pozwolą na samodzielne czytanie tym szkrabom, które zdobyły już tę umiejętność.W tej pozycji znajdziecie aż 4 przepięknie ilustrowane opowiadania, których historie choć pełne akcji zawsze dobrze się kończą. 


Pora dołączyć do Paddingtona i przekonać się, jakie obowiązki domowe może wykonywać miś, któremu ciągle przydarzają się dziwne rzeczy, gdzie zniknęła wełniana czapka od cioci Lucy i jak rodzina Brownów spędziła pierwsze walentynki w towarzystwie niedźwiadka z Peru.


Tą książeczkę możecie zakupić tu --> KLIK1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger