Szukaj i znajdź z muminkami

 " Tutaj je znajdzie każde z Was, w Muminków się przenieście świat siądźcie przy ekranach w krąg i cieszcie się, bo wreszcie są Wasze Muminki! Wasze Muminki! "- jestem przekonana, że tekst tej piosenki słyszał niemalże każdy rodzic. Muminki przywołują we mnie te najpiękniejsze chwile wspomnień a dziś mam okazję trochę do nich powrócić bawiąc się w poszukiwania z bohaterami tej kultowej bajki i własnymi dziećmi w zaciszu własnego domu.  


Szukaj i znajdź to dopracowana graficznie i pięknie wydane kartonowe książki, które można przeglądać bez końca, wyszukując na ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem! Towarzystwo Muminków oraz ich przyjaciół sprawi, że czas spędzony z książką będzie niezapomnianym przeżyciem, a mocne kartonowe strony wytrzymają wszystkie dziecięce eksperymenty!

MUMINKI W DŻUNGLI

Co może powstać z połączenia upalnego lata i magicznych nasion? Dżungla w Dolinie Muminków! Dowiedz się, kto wypuścił z zoo dzikie zwierzęta oraz czy są one tak groźne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Daj się zaprosić do niezwykłego świata Muminków i rozgość się wśród przepięknych roślin i egzotycznych zwierząt. Pomogą w tym wspaniałe ilustracje w stylu Tove Jansson, w których rozsmakują się zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi odbiorcy.  

Mogłoby się wydawać, że zimą czas w Dolinie Muminków płynie leniwie, a Muminki zapadają w sen. Tego roku jest jednak inaczej. Dom Muminków odwiedzają niespodziewani goście, a na śniegu odbywają się harce i zabawy! Daj się zaprosić do pełnego ciepła świata Muminków i poczuj jego niezwykłą aurę. Pomogą w tym przepiękne ilustracje w stylu Tove Jansson, w których rozsmakują się zarówno najmłodsi, jak i trochę starsi odbiorcy. 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger