Minecraft naklejki - książki na zabicie nudy

 Co robiłeś na przerwie ? Nudziłem się ... Znacie to ? Teraz możecie słyszeć coś innego :) Pokażcie, że można fajnie spędzać czas z przyjaciółmi kreatywnie tworząc własne historie do swoich ulubionych gier internetowych :)


MINECRAFT - najlepiej sprzedająca się gra w historii. Choć powstała 12 lat temu, już okrzyknięto ją najważniejszą grą XXI wieku. W 2014 roku badacze z Instytutu Badań Edukacyjnych sprawdzili, co łączy dzieci, które właśnie przy Minecrafcie najchętniej spędzają czas. Uczniowie, którzy we wczesnych latach szkolnych lubią matematykę, prawdopodobnie sięgną też po flagową grę studia Mojang.

Stwierdzono też korelację pomiędzy wyższą niż przeciętna inteligencją i zamiłowaniem do spędzania czasu w świecie zbudowanym z sześcianów. Dla wielu dzieci Minecraft to wstęp do nauki programowania. Rozwija kreatywność, uczy współpracy i nieszablonowego myślenia. Ale nie tylko, książki Minecraft zachęcają do czytania. Fascynujące przygody bohaterów w serii „Kroniki Stonesword”, wskazówki zebrane w podręcznikach od samych ekspertów ze studia Mojang, zaskakujące budowle w książce „Niesamowite bazy” przekonają do nauki czytania i zmotywują do połykania kolejnych stron nawet najbardziej opornych czytelników.

Wszystkie tytuły są przygotowane we współpracy z producentami gry Minecraft i jako jedyne oficjalne tytuły na rynku mogą pochwalić się rekomendacją MOJANG – produkt oficjalny. 


„Minecraft. Album przetrwania z naklejkami” to gratka dla wszystkich fanów gry Minecraft. Dzięki tej książce dziecko przeniesie się do świata ulubionej gry i za pomocą dołączonych naklejek zaprojektuje swoje budowle. Naklejek jest aż 500! Można je wykorzystać podczas rozwiązywania łamigłówek z książki bądź przyklejać na ulubione przedmioty. Z książką „Minecraft. Album przetrwania z naklejkami” dziecko dowie się, jak stworzyć pierwszą bazę, jak wytwarzać przydatne przedmioty i zbroje oraz jakich mobów unikać w grze. Nauczy się też jak pozyskiwać cenne rudy i gdzie w Minecrafcie szukać naturalnie występujących budynków.

Ta książka zapewni dziecku długie godziny fantastycznej rozrywki w ulubionym świecie znanym z gry Minecraft.Poznaj zwierzęta ze świata Minecrafta, rozwiązując zadania i przyklejając naklejki!

Stwórz karawanę lam, pomóż genialnemu naukowcowi Monty’emu przewieźć kurczaka i lisa przez rzekę, a także dowiedz się, jak zafarbować stado owiec. Na koniec uzupełnij naklejkami lodowatą scenerię śnieżnej tajgi oraz dzikiej dżungli. Do wykorzystania masz aż 500 naklejek.

Podbij niebezpieczne wymiary Netheru i Kresu z oficjalnym albumem z naklejkami! Rozwiązując naklejkowe łamigłówki dowiesz się, jakich przedmiotów będziesz potrzebować, jak zmierzyć się z przerażającymi wrogimi mobami, które tam napotkasz, a także gdzie możesz szukać naturalnych budowli i skarbów. Książka zawiera ponadto 500 fantastycznych naklejek!Daj nura w fale pełnego tajemnic minecraftowego oceanu! Dowiedz się, jak oddychać pod wodą, gdzie szukać delfinów i żółwi, jak rozprawić się z utopcami oraz jak znaleźć zatopiony skarb! Rozwiązuj zadania i przyklejaj naklejki! Masz ich aż 500!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © Rodzina Ma Moc , Blogger